Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a franc van velem?

Figyelt kérdés

sziasztok. egy 15 eves lany vagyok. van barato akivel lasaan egy eve egyutt vagyunk. pontosan jovo het szombaton. nagyon szeretjuk egymast. de ennyit rolunk. van egy csaj akire nagyon feltekeny vagyok! de nem a mostani enjere! azt mar elfogadtam. hanem a multbelire. amikor nyolcadikos volt meg amikor annyi volt mint en. akkor meg tetszett a baratomnak es ra is hajtott mivel nem voltunk egyutt es nem ismert.

hogy tudnek tul jutni a multon?


2014. okt. 5. 16:06
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi az ekezetekert es a nagybetuk hianya miatt csak siettem
2014. okt. 5. 16:07
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem neked még nem való barát..
2014. okt. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a valaszt koszonom , de most valami segito normalis valaszt kernek lehetoleg
2014. okt. 5. 16:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a barátod tényleg szeret, nem érdekli az a másik lány már. 1 év eltelt azóta! Ha nem találkoznak, akkor nincs semmi gáz. Vagy találkozgatnak? (Akkor sincs feltétlen, nyugi :D)
2014. okt. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

minden nap "talalkoznak" a suliban :/

egy suliba jarunk mind harman :/

amugy meg a csaj folyton engem bamul. ha valakit erdekel a hosszabb tortenet akkor mindent leirok persze :)

2014. okt. 5. 16:14
 6/6 A kérdező kommentje:
legyszives kort es nemet is irjatok :)
2014. okt. 5. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!