Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a franc baja van/lett velem?

Mi a franc baja van/lett velem?

Figyelt kérdés
van egy csávó, egész régóta szemeztünk vagy hogy az istenbe hívják azt, aztán beszéltünk is, elvoltunk az a lényeg, elhívtam szalagavatóra, hát cs.szett szólni, hogy jön, ott volt aztán hazament csak a tömegbe láttam, azóta kerül, face-en pár szót lehet vele beszélni, meg akartam vele beszélni ezt szünet előtt, de ha 2x láttam 2 hét alatt az csoda, nem akarok vele összejönni, szóval ez kicsukva, csak nem értem, én érzem magam rosszul és lelkiismeret furdalásom van, hogy mit tehettem ellene, mert lassan magántanulót csinálok belőle annyira próbál elkeveredni a környékemről
2014. dec. 24. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Isten nevét hiába szádra ne vedd!
2014. dec. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Inkább neked mi bajod? Nem akarsz vele összejönni és nem is keres téged. Mi a bajod? Ugráljon körbe téged miss hercegnő?
2014. dec. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
37%
1. igazad van, az isten faszát
2014. dec. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!