Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vettem észre, hogy az...

Csak én vettem észre, hogy az átlagos testalkatú lányok mintha több bántást kapnának, mint a molettek?

Figyelt kérdés

Ha egy molett lány tesz fel képet, az egekig magasztalják, hogy mennyire nőies, ezek a lányok szépek, nem a "piszkafák", a molett lányok lelke szebb, a kutyák játszanak csontokkal stb...

Aztán jön egy csaj, akinek egy kicsit nagyobb a feneke, mint egy kifutómodellnek, picike kis szír is található a bőre és a csontja között, és őt mintha többen szólnák le. Előbb ajánlanak diétát egy ilyen normális testzsírral rendelkező lánynak, mint egy kövérebbnek.


Például:


[link]

Ez a nő egy nőies nő, ilyennek kellene lennie mindenkinek.


[link]

A következő kérdésben meg ő kövér és vaskos, fogynia kellene.


Szerintetek ez nem ellentmondásos kicsit?


2016. febr. 18. 21:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Komplexusos te vagy, aki indította a kérdést és fájlalja, hogy a férfiaknak nem te tetszel, hanem a husis, fognivaló, formás és gömbölyű. Fiú vagyok egyébként, ez se talált :))))

Szedj gyógyszert bogaram.

2016. nov. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyok senkinek sem a bogara, főleg nem egy random emberé az internetről.


Látom vagy 4 hónap alatt sem sikerült elolvasni és értelmezni a kérdést. Fuss neki még egyszer, februárban találkozunk.

2016. nov. 10. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!