Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Itt Gyakorikérdéseken mindenki...

Itt Gyakorikérdéseken mindenki sikeres vállalkozó, jogi egyetemen tanul, rengeteget keres és sikeres?

Figyelt kérdés

A válaszadókból ezt szűrtem le.

Csak én vagyok egyszerű emberke macskával és biviklivel?


2016. febr. 19. 17:44
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ez fordítva is igaz, lenézik a munkanélkülit és az átlagos emberkéket.
2016. febr. 19. 21:07
 12/19 anonim ***** válasza:
Mindenki megdöglik majd. :)
2016. febr. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Van bringám, 4 cicám, közmunkás vagyok és dagadt. Tehát van mit a tejbe aprítani. És jártam fősulira is. Csak otthagytam. Feketebárány én...
2016. febr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én pont jogot tanulok, de ettől nem nézek le senkit. Mindenki azt csinál, amihez kedve van, ami boldoggá teszi és amiben úgy érzi, hogy jó. Ha valaki a fafaragásban jó, az ugyanolyan becsülendő, mint egy orvos. A mai világban már nem lehet mindenhez érteni, minden szaktudás értékes. Te is biztos rengeteg olyan dolgot tudsz, amit meg én nem, ez így működik.
2016. febr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Macskám nincs, autóm viszont két dobozzal. Van 4 mozdonyom is. ( két Thomas, 1 Diesel és egy Percy) Azon kívül mentő, helikopter, kukásautó.

Bocs, most nézem, mi a kérdés.

Most komolyan: szerinted a rengeteget kereső, sikeres vállalkozók folyton a gyakori kérdéseken lógnak?

Akkor mikor keresik a rengeteg pénzt?!

2016. febr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Egyik válaszadó írta a sok munkanélkülit. Ez igaz :D Itt fele-fele arányban vannak a sikeres és gazdag, egyetemet végzett 28 évesek, és a 30 éves egyedülálló, pénztelen munkanélküliek :D :D Napokban láttam egy kérdést, hogy itt miért írják sokan, hogy ők milyen jól élnek, jól le is b*ták a kérdezőt, hogy "attól, mert te csóró vagy, én még lehetek jómódú" és a "mi közöd hozzá" jellegű válaszok is jöttek :D Egyszerre imádom és utálom ezt az oldalt :D
2016. febr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
nincs macskám:( biciklim van, közmunkán élek, most hagyom ott, van diplomám is-tényleg, nem keresek sokat, de legalább nyugi van...
2016. febr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Sok a troll is. :D
2016. febr. 20. 20:22
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem, de nem számít.

Életben csak személyiség számít.

Gyakorin témafüggően, gyakorlat, tudás.

2016. febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!