Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hallgatnátok vagy elmondanátok...

Hallgatnátok vagy elmondanátok az igazat?

Figyelt kérdés
A történet elég összetett. Egy fiatal 24 éves nő összejött egy házas férfival, pàr hónapig tartott a kapcsolat,szerették egymást. Pár év múlva a nő megismerte a férfi fiàt, akihez egyből vonzódni kezdett. Màr fél éve együtt járnak, amiről a fiú apja,a nő egykori szeretője is tud. Eddig nem találkoztak, de a fiú a következő hétvégén szeretné bemutatni a családnak. A nő szereti a fiút,nem csalnà meg. Viszont fél hogy valami kiderül, de bántja is a dolog. Néha elmondaná, de akkor a fiú elhagyja, plusz az ex szerető házassága is tönkremegy. A másik dilemma,hogy az ex meddig bírja titokban tartani.
2016. febr. 21. 16:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%

hát őszintén szólva egy riherongy ez a nő. ennyi lenne a véleményem . ha lenne benne egy kis gerinc, akkor elmondaná a barátjának,hogy régen az apukájával is együtt volt hónapokig.. szerintem egy párkapcsolatban alap az őszinteség.

hogy hogyan fogja kezelni a fiú, azt nem tudni.. de szerintem joga van tudni..

az apjában sincs persze sok gerinc, de most a nőről volt szó.

2016. febr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%

Tehát ha jól értem, a fiú nem tudja, hogy a nőjét apuci k.rogatta?


El kell neki mondani, mert ez úgyis kiderül...

2016. febr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
83%

Hát ez a nő tudta ezt mikor összejött a fiúval, hogy erre egyszer sor kerül.

Patt helyzet.

2016. febr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Elég vastag a bőr a képén, ha képes a család szemébe nézni, még akkor is ha nincs mindenki beavatva.

Ha el mondja, ha nem, ki fog derülni. Tisztességtelen a barátjával is szemben, aki úgy ki fogja tenni a szűrét mint a sicc, ha kiderül, hogy az apja ágyasa volt..az anyjáról nem beszélve. Ennek az egésznek nincs jövője. Én nem mondanám el az igazat, inkább eltünnék mint a kámfor.

2016. febr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
Miért derülne ki? Pár hónapos kis viszony volt, nem hiszem, hogy akkora lángoló szerelem volt benne, apu csak kirúgott egy kicsit a hámból. Neki nem érdeke, hogy kiderüljön, gondolom, a féltékenység sem gyötri, itt csak a te lelkiismeretfurdalásod anyós és a barátod iránt az, ami elárulhat. Ha kell neked a srác, végy erőt magadon és fogd be a szád, ráérsz neki elmondani a tizedik évfordulótok után, vagy akkor sem. Híve vagyok az őszinteségnek (és megvetem a házasságtörést), de nem kell mindig mindent tudni a pasiknak.
2016. febr. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
utolsó, igen, pontosan úgy hangzott a válaszod, mint aki elítéli a hazugságot meg a házasságtörést. Kissé paradox módon gondolkodsz:-D :-D :-D
2016. febr. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
Én hallgatnék. És szerintem az apa is hallgatna, ha nem akarja, hogy a házassága tönkremenjen és a fia megutálja. Ha van eszük, akkor a sírba viszik ezt a titkot.
2016. febr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Ha lenne eszük, akkor nem csináltak volna ilyent. Maradjunk ennyiben....

Meg nem is értem, hogy gondolja azt, hogy elmondja az igazat?

"Most, hogy mind itt vagyunk, lenne egy fontos bejelenteni valóm. Szívem, ugye tudod, hogy szeretlek, de előtted a faterodba voltam szerelmes, és ő kú****tott, amiről maga kedves anyós, mit sem tudott. De most, hogy végre tisztán látom a dolgokat, csak a fiát szeretem, így remélem, hogy élhetünk egy igazi boldog család módjára. Azt javaslom vessünk fátylat a múltra. Te meg após ne csorgasd a nyálad ha össze futunk a zuhanyzó előtt, mert ami köztünk történt, az már a múlt része. Csináljunk úgy, mintha meg sem történt volna. Szerintem működni fog!"

2016. febr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
#6-os, nem szoktam hazudni, és soha nem csaltam meg sem barátot, sem a férjemet. Ugyanakkor jogom van a saját titkaimhoz, én döntöm el, mit osztok meg és mit nem - sokan azzal cseszik el a kapcsolatukat, hogy túlságosan kitárulkoznak. Ebben a konkrét esetben semmi értelme a kitálalásnak, ami történt, megtörtént, utólag már nem lehet jóvátenni - miért kellene egy jónak ígérkező, szerelmi kapcsolatot, plusz egy családot ezzel szétbarmolni? Ha nem lenne a fiúval ilyen kapcsolat, akkor is ezt javasolnátok, hogy mondja el neki a lány, hogy az apja megcsalta az anyját?
2016. febr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
Kétesélyes a dolog. Lehet, egyszer egy véletlen elszólás fogja feldobni a múltat. És esetleg egy-két gyerekkel felborul egy addig tökéletesnek hitt házasság.
2016. febr. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!