Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mifele emberek mennek az utca...

Mifele emberek mennek az utca szelen allo prostikhoz? Biztos olyanok akik mar betegek es nincs mit vesszitsenek.

Figyelt kérdés

2016. febr. 24. 14:32
1 2
 11/13 anonim válasza:
olyanok akik nem tudnak ismerkedni
2016. márc. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Födutra félreállsz, csajt lenyomod kutyába, azt had szoljon, nincs ebbe semmi rossz. Az az igazság, ha az embert elkapja az indulat, akkor nem számit hogy milyen utcaszélli kotorék.
2016. márc. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én diplomás értelmiségi srác vagyok. Az alárendeltséget kedvelem, és volt amikor vonzott az hogy egy útszéli -de csinos- lányt kinyaljak. Tetszett az, hogy valószínűleg egész nap csak egy gyors szaxira kell a legtöbb férfinek, én pedig odaadóan kényeztetem őt. Megalázkodtam előtte, mondtam neki hogy addig kényeztetem ameddig szeretné, akkor is ha ezért többet kell fizetnem:)


Sokfélék vagyunk, ezt valszeg rengetegen nem értik meg, de mindenkit más dolog igat:)

2016. márc. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!