Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy legyek NEM szolgalelkű?...

Hogy legyek NEM szolgalelkű? Mindig megbocsátok annak aki gonosz velem. Hogy kellene jól csinálni már végre?

Figyelt kérdés

A volt barátomtól van egy 3hetes gyerekem.

Folyton megbocsátok neki pedig kirakott már korábban az utcára, dobott, már terhesen úgy tett mint aki újra jár velem, de mint kiderült csak lefektetett, és nem kellek neki. Jó is van benne, küld pénzt, beszélgetünk egész gyakran, stb. A gyereket is gyönyörűnek tartja, meg szereti, és azt mondja büszke rám+hálás h nevelem (300 kmre lakunk egymástól).

Ma lek*rvázott és azt mondta jobb lenne ha meghalnék, csak mert túl gyakran írtam neki facebookon.

De emberi kifejezésekkel nem közölte előtte hogy zavarom. És nem mondta h beszéljünk ritkábban, azt mondta, hogy neki az jó ha 1 v 2 naponta beszélünk.

Nekem napi 10 szoptatás mellett nem tűnik fel h milyen nap van, így tegnap 3-4-szer is írtam neki.



2016. febr. 25. 01:34
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Egyébként nem történt bocsánatkérés semmiért.

Pár dologért igen, azután hogy megbocsátottam és hónapok elteltek.

2016. febr. 26. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!