Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan felejthetném el azt a...

Hogyan felejthetném el azt a dolgot ami több, mint 2 éve történt velem? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Az utóbbi 2-4 héten arra az esetre gondolok, ami történt velem és nem tudom elfelejteni.Nem telik el nap,hogy ne gondolnék rá.Már sokszor gondoltam-e arra, hogy felvegyem-e a kapcsolatot az illetővel,de nem szeretnék vele szóba állni.Mit tanácsoltok, hogy hogyan tudnám végre túltenni magamat, mert ez nagyon megviseli a mindennapjaimat. 16\F

2016. márc. 2. 17:21
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Utolsó neked mennyi időbe került?

Jóvátenni nem tudom.Csak a múlt kísért.

2016. márc. 5. 15:52
 12/19 anonim ***** válasza:

Azért nem ártana tudni, mi volt az a hülyeség, amit csináltál. Lefeküdtél valakivel, akivel nem kellett volna? Idővel lefekszel majd néhány más nővel, és szép lassan elfelejted. Elloptál valamit? Add vissza. Hazudtál valakinek? Mondd meg az igazat, aztán lépj tovább a fenébe. Kiszúrtál valakivel, visszaéltél valamivel? Kérj bocsánatot, aztán lépj tovább - annál többet, minthogy megbánod, és tanulsz az esetből, nem tudsz tenni.


Vagy esetleg megöltél valakit? Na, az mondjuk már problémásabb eset...

2016. márc. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Csak egy apró dolog ami másnak nagyon is természetes.Egy idegen lányt bejelöltem, elkezdtünk beszélgetni,egy idő után 1-3 hónappal később.Küldtem neki egy képet magamról,amin félmeztelen vagyok.Összevesztünk és gondolom a képet elküldte a barátainak (privátban) és ennyi.Engem az zavar,hogy örökre fent leszek az interneten,ha akarom,ha nem.Ez másnak tök átlagos.És én nem szeretek képeket magamról közzé tenni az internetre.(Facebook volt amin történt az eset.)
2016. márc. 8. 21:19
 14/19 anonim ***** válasza:

Szóval azt sem tudod, hogy továbbküldte-e egyáltalán másnak, csak gondolod, hogy biztos továbbküldte, és ez teszi tönkre az életedet két év után? Az, hogy:

1. néhány olyan ember, aki EGÉSZEN BIZTOSAN réges-rég elfelejtette már az egész esetet, esetleg láthatott félmeztelenül téged egy képen két évvel ezelőtt,

2. illetve az, hogy néhány olyan ember, aki EGÉSZEN BIZTOSAN réges-rég elfelejtette már az egész esetet, egyáltalán esetleg megtudta két évvel ezelőtt, hogy te képet küldtél magadnak egy lánynak az interneten.


Azzal nyilván tisztában vagy, hogy akármikor kép készülhet rólad egy strandon, uszodában, tornaóra előtt az öltözőben stb., és azon a képen, sőt az életben is bárki láthat téged félmeztelenül, szóval gondolom, nem ezzel van bajod. Akkor tulajdonképpen mivel? Azt érzed ekkora szégyennek, hogy egyáltalán képet küldtél, vagy mit? És mit akarnál mondani annak a lánynak, minek gondolsz arra, hogy esetleg felvedd vele a kapcsolatot?


(Bocs, hogy így faggatózom, de szemmel láthatólag valami oltári nagy hülyeséget vettél a fejedbe, és jó lenne tudni, pontosan mi az!:))

2016. márc. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
A strand,öltöző más(ott nem készül kép rólam félmeztelenül),engem az zavar,hogy fent vagyok az interneten.A lánytól meg bocsánatot kérni vagy mit tudom én.Köszi utolsó!Beszélni vele nem tudom miről.
2016. márc. 9. 18:03
 16/19 anonim válasza:
nekem 3-4 honapba telt kb.
2016. márc. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

hát ez tényleg elég apró dolog, kár belőle bármekkora problémát is csinálnod magadnak. egy fiúról készült félmeztelen képben semmi különös nincs, még a legtöbb lány szerint sem. még ha esetleg látja is valaki, akkor se foglalkozik vele sokáig, különösen akkor, ha nem ismeri a személyt.


még ha lány volnál, akkor jogosan félnél tőle, hogy a meztelen melleid és az arcod fent van a neten, de fiúként mi a fenére vagy ilyen szégyellős?


ha téged ez jobban megnyugtat, akkor keresd meg a privát beszélgetésetekben a képet, jobb klikk a képen és törlés. a barátainak elküldött képet nem tudod törölni, mivel abban a beszélgetésben nem vagy benne, de mivel nem is biztos, hogy volt ilyen, legalább csökkented az esélyét, hogy a kép még létezik bárhol.


de ahogy már írták, egyáltalán nem biztos, hogy a lány továbbküldte a barátainak, és ha igen, akkor ők se foglalkoztak vele fél percnél tovább és már rég elfelejtették mindannyian nem csak magát a képet, hanem azt is, hogy egyáltalán történt ilyen.


ha ennyire nem tudod magad túltenni ezen a dolgon, akkor viszont mindenképpen beszélned kéne valakivel, mert ez egyszerűen nem normális. ha anyukáddal nem sikerül megbeszélni, akkor lehet, hogy egy pszichológust kéne keresned, mert ez a probléma sokkal összetettebb is lehet annál, mint ami látszik belőle. jobb az ilyet minél előbb kikezelni, nehogy hosszabb távon mégkomolyabb gondokat okozzon!

2016. márc. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Már régen tiltottam a személyt meg töröltem a beszélgetést,szóval az a kép nekem már nincs meg.Meg akkor szóltam anyámnak,hogy pszihológus kéne nekem,de azt mondta,hogy dehogy kell.
2016. márc. 14. 21:00
 19/19 A kérdező kommentje:
Meg tudom,hogy ők már régen elfelejtették,de attól még fent vagyok az interneten.Ja és azóta nem bírom az olyan kapcsolatokat,ahol nem találkoztam személyesen emberekkel.(Most is próbálok megszakítani egy ilyet.)
2016. márc. 14. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!