Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Értéktelen ember vagyok,...

Értéktelen ember vagyok, szerintetek?

Figyelt kérdés

Na szóval:

Buta vagyok.

Félénk vagyok.

Nyomi a kinézetem.

Nem értek semmihez.

Semmilyen témában nem vagyok otthon.

Sportban szar vagyok.

Lusta vagyok és motiválatlan.

Semmi tervem a jövőre nézve.

Jelenleg is semmi célom a képzéssel amit tanulok csak úgy bejárok, hogy legyek valahol.

Nem tudok kommunikálni az emberekkel.

Nincs szókincsem, nem tudom kifejezni magam.

Számitógépfüggő vagyok.

Az emberek kiröhögnek.

Én csak úgy létezek a világban, semmit nem csinálok benne, ami hasznos, nemis tudom hogyan kell.

20/F


2016. márc. 4. 15:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én azért utálom a szüleimet mert kaptam tőlük egy cipőt amibe később elestem. Nem én voltam hülye, ők a hibásak, hogy megvettek a cipőt.

Fuck Logic

2016. márc. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
56%
#2 keresel egy dolgot ami érdekel és elmélyülsz a témában, ha jó dolgot találtál, ami tényleg érdekel akkor lesz vele célod.
2016. márc. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hát azért a minden ember fontos dumát azzal megcáfolnám, hogy szerintem az ISIS katonák baromira nem fontosak. Ahogy Ivánék még a szrt is kibombázzák belőlük az inkább örömre ad okot, minthogy az értékeiket nézzük.


Az kedves kérdező, hogy te így látod magad, már borítékolja, hogy ilyen is maradsz. Változtatni sosem késő, de tény hogy baromira nehéz. Mert a lustaság nagyon nagy úr, ez tény.

2016. márc. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
56%
Az ISIS katonákat és azokat akik öngyilkosok lesznek már gyerek koruk óta manipulálják. Ha belegondolsz, ha ők éppen másik családba születnek másképp alakul az életük nem? Minden ember élet fontos igazából, csak sokan nem látják és gyilkolásznak, másokat bántanak. Rossz lett ez a világ ez a baj.
2016. márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
11: a cipő és a számítógép nem ugyanaz a kategória. Utóbbihoz nagyon gyakran társul függőség gyerekkorban, ezt csak a h.lye nem tudja, míg olyanról még nem hallottam, hogy valaki egész nap a cipőit simogatná órákhosszat és ezért leredukálódna a társadalmi érintkezése..
2016. márc. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én csak egyvalamit nem értek. Ha semmi motivációd/terved és kommunikálni sem tudsz rendesen, akkor hogy a fenébe vagy még a felsőoktatásban (feltételezem, hogy 20 évesen ott tanulsz). Még a könnyebb bölcsész képzéseken is össze kell szedni megadott kreditet 2 félév alatt, vagy ez is izzadságszagúan sikerült? Ha annyira nem érdekel, el nem tudom képzelni, hogy kommunikációs képesség hiányában a szakdolgozat/államvizsga egyáltalán sikerülne majd. Egyébként az ilyen (sok ilyen ember létezik, köztük én is) emberek, akkor fogják magukat összeszedni (kénytelenek lesznek), ha egy "szép" napon beüt a krach. Meghal az egyik szülő, kibuksz az egyetemről vagy már egy kisebb felhalmozott adósság esetén is el kezd kopogtatni a bank a házatok ajtaján.
2016. márc. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!