Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert neznek ram ilyen undokan...

Miert neznek ram ilyen undokan az emberek, csakmert megszoktam, hogy magas szinvonalon elek es errol termeszetesen is beszelek?

Figyelt kérdés
A helyzet hogy gazdag csaladba szulettem, ez nem titok, edesapam ceget vezetett mar akkor es 15 eves koromtol dolgoztam nala alkalmankent. Amikor letettem az erettsegit, akkor felvett dolgozni es utana tarstulajdonos lettem. Tehat fele-fele minden bevetel, igy valobban sok penzt keresunk. De nem eltartanak es mar tini koromban is dolgoztam a penzert, megszoktam, hogy en igen fel millioert veszek egy tvt es igen 15 millios hasznaltautom van. Es en ezekrol termeszetesen beszelek, mert egyreszt mindig is igy eltem, masreszt, 18 eves koromtol megdolgoztam erte rendes allasban es egy ceget baromi nehez vinni ketten is, tehat meg mindig nem otthon ulo asszony vagyok. De ha valakivel beszelgetek, aki a mi szinvonalunk alatt el, folyton forgatja a szemet, vagy mindenre nagyot nez. Engem pl nem zavar ha azt meseli valaki hogy az o fia vett egy 200 ezres autot es arra gyujtogetett. Szerintem ez dicseretes dolog. De persze ha rakerdeznek az en kocsim markajara, egybol eltunik a beszelgetes kedves hangulata.. Mintha azt hinne, hogy lenezem vagy nem tudom.. Tisztaban vagyok vele, hogy az orszag 90% rosszabbul el, mint en, de ez zavar. Aki esetleg beszelt mar olyan emberrel, mint en es hasonloan viselkedett, az mit erzett? Es ezt miert csinalja? Utana az emberek nem akarnak velem beszelni se semmi ha rakerdeznek erre arra mennyibe kerul es elmondom a kb arat. Ez nagyon zavaro. Ha pedig veletlen a ceget is (azt nem szoktam mondani hogy cegtars vagyok, nagyon ritkan) elarulom, egybol a hasznot lesik, meg kedvezmeny, meg gondoltam ra hogy kene csak sehol sincs ingyen.. Hat nalam se basszus.. Szoval nem ertem de tenyleg az embereket. Akik hasonlo vagy jobb szinvonalon elnek azokkal mindig szot ertek es sosem volt ilyen.. Kerem valaki mondja el, gondolom itt sok atlag ember van, miert ilyen utalatosak, ha valaki maskepp el, mint ok.

2016. márc. 4. 15:37
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

Az a te bajod haver,hogy nagyon el vagy szállva magadtól!;) Most fogok leérettségizni,aztán mehetek nyugodtan 100 ezerért dolgozni. Persze ha apámnak lenne vállalkozása vagy olyan körülmények között élnénk,akkor én akár most is beulhetnék havi 3 milliós fizuert a cegebe. Ne akard nekem megmondani,hogy az érettségi bármit is ér.. Egy műveletlen idióta vagy aki a penzere vág fel,mert egyébként egy 0.. Süt a kerdesedbol,valaszaidbol az,hogy lenezel másokat. Te csak beultel a cégbe NULLA!! Szakértelemmel. Persze ezzel semmi baj nincs hiszen ha egyszer sok pénzem lenne még egy fiam,enis nekiadnam a vállalkozásom. De ne akard már bemeselni nekem,hogy agyondolgoztad magad a legkondis irodába meg kocsiba.. Beleszulettel a kényelembe. Sajnos az emberek nagy részére ez nem igaz

igaz. Tudod,mi örulunk a 600 ezres kocsinak is. És nincs szükségünk arra,hogy fel milkaert vásároljunk Full felesleges dolgokat,csak azért hogy látszatboldogok legyünk :) 18F

2016. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:

49es ti miert vagytok ugy elszallva egy BMW tol?

Egy Bentleynek pl. a nyomaba se lephet es attol is van meg jobb kocsi. sose ertettem hogy MO on mitol ekkora nagy szam egy BMW. Nem baj majd kinovitek. talan.

Nagyon nem orultem volna amikor a ferjem megvette nekem a kocsit ha egy BMW vel lepett volna meg. azert az arert (itt legalabbis) sokkal jobbak szebbek futnak az utakon.

2016. júl. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:

51 es nem az az okos ember aki doglottre dolgozza magat keves penzert hanem aki viszonylag keves vagy konnyu munkaval nagyon sok penzt tud keresni.

ahhoz kell esz nem ahhoz hogy erettsegi utan 100 ezerert robotolj majd orult buszken valahol. A kerdezo nem allitotta hogy napi 20 orat dolgozik kemenyen ,szerintetek csak az a kemeny munka amikor kilog a bele valakinek. fel kell meg nonod , menj nyugatra ott talan tapasztalsz mast is mint az ilyen buta szolamokat amikkel elojossz. En mar nagyon regen nem elek ott de szomoruan latom hogy a rendszervaltas ota az irigy emberek ugy nonek ki a foldbol mint gomba eso utan. A kerdezo egyebkent dolgozo no, itt ahol en elek nagyon sok no egyaltalan nem dolgozik mert siman eltartja oket a ferje.

2016. júl. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
Barátom, a "dögöljön meg a szomszéd tehene" mentalitású országban nemhogy a használtan 15 milliós autóra, de egy szivarra is irigyek az emberek /mindegy, hogy 500 ft vagy 20 000, ezt már ők nem vágják - mindkettőt jól ismerem/. A Gerbeaud külső asztalainál ülve még jobban (magyarok és külföldiek egyaránt), mint mondjuk Csepel külsőn. A helyedben soha senkivel nem beszélnék az anyagi dolgaimról. Az emberek ezt hivalkodásnak veszik. Engem ez soha nem érdekelt, nem ez az ember mértéke ugyanis.
2019. máj. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
Amúgy ha ez olyan gazdag család, miért nincs minimum egy MA diplomád? Vagy egy hasznos PhD-d? Nyelveket sem beszélsz? Azt, hogy "pénzt mindig lehet csinálni" csak Gábor Zsazsa mondhatta el (meg a Georgie bácsi szint) mert ezeknek az embereknek akkora a kapcsolatrendszerük, hogy ha semmijük nem lenne, akkor is újra pörögne a business.
2019. máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
52: Magyarországon csak a BMW-t, meg a Rolexet ismerik. Alsó polcos ország, sajnos.
2019. máj. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!