Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudna tanácsot adni valaki?

Tudna tanácsot adni valaki?

Figyelt kérdés

Hogy tudnék nemet mondani?

Régebben határozottabb voltam, ha valamit nem akartam nem csináltam meg,lemondtam stb,de úgy vettem észre akkor jobban is tiszteltek,szerettek az emberek,most viszont mióta az utóbbi években nagyon megváltoztam,bárki kér meg valamire ugrok és megcsinálom, úgy érzem kevésbé kedvelnek. Én mindenkinek megcsinálok mindent,de tőlem azt se kérdezik meg hogy vagyok. És ez nagyon zavar,nem érzem magam fontosnak, szeretnék olyan lenni mint régen,de nem tudom hogy kezdjek hozzá,attól félek most meg azért hagynak ott,mert valamit nem csinálok meg,szeretnék megváltozni,de hogy kezdjek hozzá?

Előre is köszönöm a válaszokat:)


2016. márc. 11. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
Rohadtul nem érdekel minket olyanok akik itt szenvednek pusztán azért mert az önhibájából olyan amilyen. Te tehetsz róla hogy ilyen szemét vagy a sok közül. Változtatni mi nem tudunk rajtad, tehát értelmetlen a nyavajgásod.Most tudom hogy akkor minek írtam, de könyörgöm, itt nem fogsz érdemleges választ kapni a buta és már szinte szánalmas kérdésedre.........
2016. márc. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Magyar mentalitás az elöző hosszá szoló ha padlón van rúgjunk bele ,mert szánalmas uncsi életét itt tölti lesi kibe köthet bele mert átverték leszarják st ...taps bunkó :)

Szóval kedves kérdező ezt a dolgot az idő fogja megoldani ,egyszer csak eleged lesz hogy mindig csak nyújtasz ,erre választ igazából jót nem fogsz kapni mert minden ember más....lásd példának az első válaszolót kiszúrta rajtad hogy kedves oda adó vagy ,,az írásaid alapján ,,,és máris taposna beléd hogy hátha a lelkedbe tud taposni ,,,remélem nem sikerült :) az ilyen emberek fognak téged az életben erősíteni ...jellemtelen rosszindulatú buta emberek ....

saját példámból én anno 18 évesen mindenkinek segítettem amiben csak tudtam ,aztán rájöttem szintén mint te ,hogy vissza fele semmi ...ügyintézőknél is bele pirultam az első mondatban ,,,mondanom sem kell rajtam verte le szerintem az otthoni és munkahelyi problémáját is és arogánsan vagdalozva csipkelődve bánt és még sokan bántak velem...eltelt 17 év és sajnos agreszívebben lépek fel mindenhol semmi bazsajgás kőkemény vagyok mindenkivel nem hagyom hogy kihasználjanak és támadási pontot sem adok azzal hogy túl kedves vagyok ,,,az élet tanított meg hogy keménynek kell lenni ,,,,és amit ne feledj csak azokkal légy kedves aki és akik veled is azok ...

2016. márc. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. Köszönöm a választ,jó volt olyantól olvasni,aki szintén ilyen volt mint én,igyekszem megfogadni:)
2016. márc. 11. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!