Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk titeket mennyire érdekel...

Fiúk titeket mennyire érdekel hogy egy lány milyen szép? Attól függetlenül összejönétek vele?

Figyelt kérdés

#szépség #12-14 évesek
2016. márc. 13. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Te úgy látod, hogy csak a szép lányoknak van barátjuk/vőlegényük/férjük? Na ugye, hogy nem. :)

Van olyan fiú, aki erre hajt persze, de egyébként meg nem mindenkinek ugyanaz a lány tetszik, ízlések eltérnek.

2016. márc. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 "Despota" válasza:
Fontos a kinézet, de a belső fontosabb. Úgy mondanám, hogy azért van egy alap. Engem például most valamikor megkért az osztály egyik legszebb lánya, hogy járunk-e, és mondtam, hogy nem kösz, mert a személyisége nem fogott meg. A másik, hogy a szépség szubjektív, nekem pl tetszett már olyan lány nagyon akire a többiek azt mondták, nagyon nem szép. Sőt... így belegondolva... a többségük olyan volt.
2016. márc. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szeret, akkor más nem is kell. Engem még a volt barátnőm sem szeretett, amiből a legtöbb probléma volt.
2016. márc. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi ez kellett.
2016. márc. 15. 00:48
 5/5 anonim ***** válasza:
egyfelől mindenkinek más a szép, szóval attól még hogy a többségnek nem tetszik valaki, a szerelme szemében lehet egy 10/10, másfelől, ha valaki nem felszínes, akkor ahogy megismer valakit és egyre jobban megkedveli, egyre szebb is lesz a szemében a másik
2016. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!