Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, hogy jobban...

Mit csináljak, hogy jobban tudjak aludni?

Figyelt kérdés

Esténként nagyon gyakran felkelek és mindig azt hiszem, hogy már kelnem kell és kiugrok az ágyból, aztán mikor megnézem a telefont, látom, hogy még csak hajnali 3 van. Aztán mindig felébredek ilyen fél 5-5 körül és 6-kor kelek, de arra az 1 órára már nem merek visszaaludni, csak igy félálomba forgolódok.

Nagyon félek attól, hogy elkések, igy is csomó késésem volt már, mert sokszor elalszok reggel..Épp emiatt nem tudok este se aludni, mert attól félek, megint el fogok aludni, de igy meg nem birom kipihenni magam..

Szerintetek hogy parázzak rá kevésbé a felkelésre?


2016. márc. 17. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Ébresztőóra :DDD Az majd felébreszt ha kell, és nem kell parázni
2016. márc. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy félálomba mindig kinyomom és simán visszaalszok ._. Vagy volt már olyan is, hogy csörgött az ébresztő, én meg felkeltem, kimentem mosakodni, erre fogmosás után fogtam magam, visszajöttem a szobámba és visszafeküdtem aludni o.O Mert még mindig hót kómás voltam és azt hittem, hajnal van vagy nem tudom..Ha tudnék éjszaka rendesen aludni, szerintem nem lennék ilyen fogyatékos ébredés után XD
2016. márc. 17. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!