Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szép lányok jogosan aknázzák...

A szép lányok jogosan aknázzák ki ezt a tulajdonságukat?

Figyelt kérdés

Például:

- utazásnál bőröndöt fiúkkal cipeltetni

- előre engedtetni magukat sorokban / helyeken

- ülőhelyet igényelni


És még sok más. A kérdésem: ez jogos? Te is ezt tennéd, (mert megtehetnéd) ha szép lány lennél?



2016. márc. 20. 19:14
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Szerintem nem jogos:/

Hozzátenném, engem sokan szépnek tartanak, de nem szoktam cipeltetni a cuccaimat...

2016. márc. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
persze, és ez lenne csak a jéghegy csúcsa. Főállásban gazdag pasikat forgatnék ki a vagyonukból szemrebbenés nélkül az is biztos!
2016. márc. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Az még hagyján, hogy a szép lányok ezt teszik, de a csúnyák is:)))
2016. márc. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Ehhez nem kell szép lánynak lenni, csak kommunikáció kérdése.:-)
2016. márc. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Engem szépnek tartanak,én is elégedett vagyok magammal,és ez látszik a kisugárzásomon az utcán.Persze nem vigyorgok mindenkire és illegetem magam,mint a plázapics@k,de nem is mufurc,búvalb@@szott fejjel megyek.És úgy gondolom,hogy a férfiak részéről ez udvariasság,legalábbis én nem várom el soha,hogy segítsenek,ezt igazából ők ajánlják fel,és nekik ugyanúgy örömet okoz aznap,hogy segíthettek egy normális,csinos nőn,mint nekem,ha pl.a 20 kilós bőröndöt nem én húzom fel-le a vonatra.
2016. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Szép lány vagyok és jól esik ha előre engednek vagy kinyitják a kocsi ajtaját nekem. Követelni nem szoktam semmit. No de az nem is gentleman, aki ilyesmin fennakad, már ne haragudj..mint erős férfi, nyugodtan felajánlhatod a lánynak, hogy segítesz vinni a bőröndjét ha látod, hogy szegény nem bír vele.
2016. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mit értesz azon, hogy "jogos"? A jogos szónak nincs olyan jelentése, hogy "nem szimpatikus". Amit nem tilt a törvény, az mind jogos.
2016. márc. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Ugye tudod, hogy ezek a lányok nem szirének, és nem telepatikusan manipulálják táskacipelésre a pasikat, hanem azok ajánlkoznak? Ha meg nem, és mégis lehet csicskáztatni őket, akkor nem az van, hogy azt lehet kihasználni, aki hagyja?
2016. márc. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sose vártam el, hogy pl. kinyissák előttem az ajtót, de én úgy tanultam, hogy ha valaki udvarias veled, akkor visszautasítani is bunkóság. Pl. ha valaki kinyitja neked az ajtót, köszönd meg, és ne szólj be, hogy te akartad kinyitni. Szóval senkitől se várom el, hogy előre engedjen, de nyilván, ha megteszi, megköszönöm, mert ki utasítja vissza?
2016. márc. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én visszautasítottam. Liftből engedtek volna előre, de annyi szatyrom volt, hogy egyszerűbb volt, ha előre megy a pasas.


Mellesleg szatyrok nélkül is visszautasítottam volna, mert nem vagyok nyomorék, és - ez vicces, de - kb. egy héttel március 15-e előtt voltunk, és akkora kokárda volt rajta, mint a feje. Előítélet? Határozottan.

2016. márc. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!