Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szép lányok jogosan aknázzák...

A szép lányok jogosan aknázzák ki ezt a tulajdonságukat?

Figyelt kérdés

Például:

- utazásnál bőröndöt fiúkkal cipeltetni

- előre engedtetni magukat sorokban / helyeken

- ülőhelyet igényelni


És még sok más. A kérdésem: ez jogos? Te is ezt tennéd, (mert megtehetnéd) ha szép lány lennél?



2016. márc. 20. 19:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha a szatyrok miatt könnyebb volt így, az más. Az utóbbival viszont nem értek egyet, csak egy előre engedésről volt szó. Előtted szóló voltam.
2016. márc. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Akkor sem tetszik, mert elvárnak cserébe valamit.


Én nőként rendszeresen tartom az ajtót, engedek előre babakocsisokat, időseket, fiatalokat, férfiakat, nőket. Nem várok el semmit, köszönömöt sem. Ez az én döntésem, én úgy döntöm, hogy elengedem, nem kell érte a seggemet nyalni.


A húgom mindig nagyon félénk volt, ha előre engedték, egy mosollyal köszönte meg. Ne tudd meg, hányan szóltak oda neki megvetően, hogy "szívesen", vagy "riibanc".


Nem akarok bárki lekötelezettje lenni. Majd leszállok, ha rám kerül a sor.

2016. márc. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem akarok bunkó lenni, de a húgod s**gfejek közt mozog. Én is mindig csak egy halk mosollyal köszönöm meg, vagy egy köszönömmel, épp azért mert szerintem túl nagy ügyet se kell belőle csinálni. És olyat sose éreztem, hogy lekötelezettje lennék bárkinek. De ezek a férfiak idióták, ha ilyet mondanak.
2016. márc. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!