Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gáz, ha 30N...

Szerintetek gáz, ha 30N vagyok, és még sose volt normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Se párkapcsolat, se egy normális barát/barátnő kapcsolat. Nem arról van szó, hogy utálnék másokat, vagy ne lennének szimpik (persze nyilván van olyan is, aki nem az), egyszerűen csak nem kellenek semmire nekem. Voltak barátnőim, de mindig meguntak általában. Mert nem vagyok impulzív, meg kavarós, és másokat kibeszélő rosszindulatú. Meg valahogy út vagyok, hogy minek lelkesedjek valakiért, meg adjak bizalmat, ha úgyis csalódni fogok, mert elárulnak, lejáratnak, meglopnak stb. Van párom amúgy, de nem állunk érzelmileg közel egyáltalán, inkább csak amolyan szövetségesek vagyunk. Gáz vagyok? Lehet fejleszteni ezt még felnőttkorban?
2016. márc. 22. 13:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
7-es, hogy milyen igazad van!
2016. márc. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem csak te vagy normális, a többiek nem.
2016. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mit is akarsz fejleszteni? Azt, hogy kavarós, kibeszélős, rosszindulatú légy? Azt inkább ne.
2016. márc. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!