Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szoktak meglepődni az...

Miért szoktak meglepődni az emberek/osztálytársaim, mert autóval hoznak/visznek az iskolába?

Figyelt kérdés

Nos vázolom a helyzetet 16 éves vagyok az iskolától kb 3 km re lakunk.

Apukám éjszakai műszakos 17:00-01:00 vagy 02:00 a munka ideje. Ebből kifolyólag ráér elvinni és elhozni is. De ezen az osztálytársak/ismerősök meg szoktak lepődni, mivel ők busszal/villamossal biciklivel stb. Járnak. Nekem ezzel semmi bajom nincs,nem éreztetem nekik hogy hű de jó nekem ebből annyit látnak esetleg hogy esőben száraz vagyok,illetve tanítás előtt kb 10 perccel érkezem.

Volt amikor az hogy hoznak/visznek volt a téma,aztán az Autó márkája ezen sokáig fennt voltak akadva illetve most is szóba szokott jönni.

Nos mi ezen annyira nagy téma ?



#autó #iskola #hoznak #visznek
2016. márc. 26. 13:47
1 2
 11/13 veterán vas ***** válasza:

Szóval egy német üzemben apukádat alkalmazták éjszakai felvigyázónak, hogy a helybéli élmunkások ne lopjanak. Ebből a fizetésből vett egy négykarikás autót, amivel téged hord iskolába. Ezért aztán a német gyerekek irigyelnek téged. Ez egy teljesen életszerű történet. :)


Na menj és aludd ki magadat.

2016. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Csak annyit tudok hozzáfűzni hogy aki elhiszi jó, aki nem az meg nem.

Amúgy sem ez volt az eredeti kérdés..

2016. márc. 26. 22:17
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez tényleg nem valami életszagú. Leginkább azért mert Németországban egy Audi lóf_sz, már bocsánat. Irigykedni biztos nem irigykednek, mert nem akkor szó ez.

Inkább az lehet a furcsa, hogy 16 évesen ilyen semmi távolságra is hoznak-visznek, és neked nincs igényed másra, sőt ezt jónak tartod. 16 évesen én megőrültem volna ettől, pedig másik városból jártam be. De együtt utaztam barátokkal, elhülyéskedtünk, ha késett a vonat(nagyon sokszor) a 20 perc késéses igazolást átírtuk 120 percre, első két órát ellógtuk, kávézgattunk, csatangoltunk. Ha nem jött épp senki velem, akkor is inkább elolvasgattam, zenét hallgattam a vonaton, semminthogy a szüleim mellett dekkoljak a kocsiban. Azt meg hogy elhozzanak, na pláne nem, suli után mindig csináltunk valamit, sétáltunk, baromkodtunk, beültünk a közeli kocsmába, vagy kajáltunk, moziztunk. Azért lehet ez furcsa nekik, mert 16 évesen az ember kamasz, általában igénye van az önállóságra, a nagyobb élettérre, a legtöbbjük szerintem pont hogy nem irigyel, hanem bénának és gyerekesnek tartja a dolgot.

2016. márc. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!