Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek undorító ennyi...

Szerintetek undorító ennyi kövérség?

Figyelt kérdés

Fogyózom és edzek is. Leadtam már néhány kilót de még nem szeretném abbahagyni. Csak kellene némi löket hogy jó felé haladok és már nem vagyok olyan undorítóan dagi mint régen...

155cm magas vagyok és 64 kiló voltam. Most 57 vagyok. Izmot is lehet szedtem fel, mert sportolok és gyakran volt izomlázam


Képet nem tudok linkelni de kb leírom: Arányos a felesleg, tehát pufi az arcom, vastagabb a lábam a fenekem meg a mellem is arányosan...dagi...

Ha kinyújtózok akkor már kb lapos hasam van :D amilyet akarok. De ugye nem mászkálhat az ember nyújtózkodva xDDDD


(Lány vagyok)



2016. márc. 30. 18:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

57 kilósan kövér? Miről beszélsz?

Még a 64 kiló is messze van az undorítótól.

2016. márc. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy kövér.
2016. márc. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Alacsony vagyok ehhez a kilóhoz. Osztálytársam magasabb mint én és kevesebb kiló. Csinosabb is
2016. márc. 30. 18:23
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér,de hiába mondom, meg ha százan írnánk ugyanazt,akkor sem hinnéd. Dicséretes,hogy foglalkozol az egészségeddel,sportolsz, remélem mellette egészségesen étkezel is. Viszont ha nem szereted magadat,akkor mindegy,hogy hány kiló leszel,nem fog változni. Van,aki 170 centi,40kiló és fujj de dagadtnak érzi magát. Próbáld megtalálni magadban azt a szépséget,amit másokban látsz.
2016. márc. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne légy buta,teljesen jó a testtömeg indexed, a többi már alkat kérdése. Van olyan, hogy hiába koplalsz meg gyúrsz nem leszel olyan alakú mint mások.
2016. márc. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Blade Bone ***** válasza:
Nem tudom, látni kellene.. De azért szerintem edzél tovább nyugodtan, az ártani nem árt..Ha ezeken a helyeken érzed még rossznak, akkor összpontosíts ezekre a részekre. ;)
2016. márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valóban sok 155 centihez 64 kiló. Anyám is ilyen magas és 58 kilósan már molettül nézett ki.
2016. márc. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dehogy undorító! Egészen biztosan szexi vagy, csodaszép arccal!
2016. márc. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Katona Dius ***** válasza:

Szerintem a fogyózást már hagyd el. Az edzés maradhat, pláne ha élvezed is :)

Amúgy a kövér kifejezés nem hiszem, hogy illik ide. Max enyhén túlsúlyos.

De nem, nem vagy kövér.

És hajrá, sok sikert a cél elérésében :)

23/L

2016. ápr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :')
2016. ápr. 1. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!