Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek undorító ennyi...

Szerintetek undorító ennyi kövérség?

Figyelt kérdés

Fogyózom és edzek is. Leadtam már néhány kilót de még nem szeretném abbahagyni. Csak kellene némi löket hogy jó felé haladok és már nem vagyok olyan undorítóan dagi mint régen...

155cm magas vagyok és 64 kiló voltam. Most 57 vagyok. Izmot is lehet szedtem fel, mert sportolok és gyakran volt izomlázam


Képet nem tudok linkelni de kb leírom: Arányos a felesleg, tehát pufi az arcom, vastagabb a lábam a fenekem meg a mellem is arányosan...dagi...

Ha kinyújtózok akkor már kb lapos hasam van :D amilyet akarok. De ugye nem mászkálhat az ember nyújtózkodva xDDDD


(Lány vagyok)



2016. márc. 30. 18:20
1 2
 11/11 anonim válasza:

A "nem vagy kövér" válaszólóknak fogalmuk sincs a magasság vs. testsúly témakörről, jobb lenne, ha nem pofáznának baromságokat.


64kg 155 cmhez bizony pufi. Kedves kérdező, így a jövőből írva is: Büszke lehetsz a fogyásodra, csak így tovább!

2018. jan. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!