Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a mai...

Miért van az, hogy a mai fiatalság többsége nem tiszteli a másikat?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a legtöbb fiatal, alulmuveletlen, lenezi a masikat, akár iskolában, ha valaki rosszabbul teljesít, vagy ha nem úgy néz ki mint a megszokott modell lányok. ..


semmi tisztelet, főképp nem a felnőttekkel szemben. Miért van ennyi neveletlen és műveletlen fiatal?

Miért nem lehet emberségesen viselkedni egymással?


2016. márc. 31. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a szomorú helyzet, hogy már a szüleik is ilyenek. Nincsenek megtanítva a kulturált, kedves, empatikus viselkedésre. Se a mostani felnőttek, se a fiatalok. És ez egyre rosszabb lesz
2016. márc. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt vettem észre én is... semmi tisztelet... óvodások bemutatnak nekem, idősebb gyerekek gúnyt űznek belőlem. .. semmi tisztelet a felnőttekkel szemben.
2016. márc. 31. 18:30
 3/5 gnoomage ***** válasza:
89%

Valamiért az öregek és a felnőttek is mindig úgy mesélték, hogy ők is tök ilyenek voltak...


Lehet nálatok is az idő szépít, de a tini korszak már csak ilyen... Anyámék is sunyiba cigiztek és utálták a tanárokat, ahogy nagyanyámék is folyton szívatták őket az osztállyal...


Ez a tipikus bezzeg az én időmben jelenség, amit mindenki elkap egyszer, mert persze mindenki angyalka volt ebben a korban...

2016. márc. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is minden korban az idősebb korosztálynak ugyanez volt a véleménye a fiatalokról. 100 évvel ezelőtt is.


Az emberek tényleg egyre hülyébbnek tűnnek, de tulajdonképpen mindig sok volt a hülye, csak amióta létezik a média nevű jelenség, tv, valóságshow-k, internet, facebook stb, azóta sajnos egyre több hülyeségről értesülünk, és egyre több hülyét dugnak a képünkbe, akik pl. 50 évvel ezelőtt még izolálva maradtak Tiszaszentmucsajpuszta köztudatában.


Amúgy meg az idősebb korosztály több tagja is legalább annyira parasztul tud viselkedni a fiatalokkal, mint a fiatalok egymással. Szóval ez nem kor, hanem emberfüggő.

2016. márc. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ez részben igaz, de a kortárs kapcsolatokban nem indokolja ezt a viselkedést. Valóbam, a tinik mindig ilyenek az idősebbekkel, persze van azért ott is mérték, és van aki azt sem ismeri. Az viszont már nem normális.

Itt tényleg az van, hogy a szüleik sem tisztelnek senkit és semmit, tehát fogalmuk sincs róla, mi is az. Minden kapcsolatuk felületes és rövid. De ne általánosítsunk, én egy csomó normális tinit is ismerek pl.

2016. márc. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!