Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csajok! Bele szoktatok gondoln...

Csajok! Bele szoktatok gondolni abba, hogy az a sok vén nyugdíjas is valamikor fiatal (szép) kiscsaj volt és akár rátok is ez a sors várhat majd?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem provokatív szándékú a kérdésem, csak más stílusban nem tehettem volna fel a kérdést, azért hogy érzékeltessem ennek a dolognak a jelentőségét. Nem tudom elképzelni, hogy a mostani hosszú lábú, vékony, dús hajú érzéki csajok legalább egyszer nem gondoltak bele abba, hogy egyszer ők is meg fognak öregedni és lehet, hogy teljesen átalakul az önértékelésük és a világról alkotott véleményük. Persze vannak olyan nők, akiken egyszerűen nem fog az idő vasfoga, mint pl. Sharon Stone, Susan Sarandon, Christie Brinkley (úristen utóbbi hogy a fenébe lehet ilyen vonzó 62 évesen :D) és ugyanolyan vonzó lehet, mint egy huszonéves. Vagy ti is mindent meg fogtok tenni a szépség érdekében 50-n túl is és nem aggódtok annyira, mert úgyis tudjátok, hogy jó a genetikátok?

2016. ápr. 2. 11:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
40%

Hmm, tehát mivel alapból ocsmány vagy, öregen csak ocsmányabb leszel... ez is egy hozzáállás.


Inkább öregszem meg, mint soha ne tudjam, milyen szépnek lenni.

2016. ápr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
59%

Egyébként ha jártál bioszra, azt tudod, hogy az öregedéssel a másik nemre kezdünk hasonlítani. Néniknek mélyül a hangjuk, bácsiknak magasodik, néniknek szakálla nő, bácsiknak cicije.


Motorozni, piálni csak farokkal lehet? És hímringyók is léteznek.

2016. ápr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
66%

Az én nagymamáim nagyon szép öregasszonyok voltak. Nem úgy szépek, mint a sztárok, egyszerű falusi nénik, de egyenes háttal jártak, a sok fizikai munka nem engedte, hogy elhízzanak, viszont megizmosította őket, a bőrük tiszta, puha és napbarnított volt.

Nem, nem szeretném a sorsukat követni, az már nem az én világom, csak szeretném megvilágítani, hogy nemcsak az általad említett típusú nők lehetnek szépek.

2016. ápr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
20%

Béla, elsírtad magad a válaszon, azért pontoztál le?


Nyugika, cicivel is szép leszel. Az meg, hogy csúnya vagy, genetika, nem tehetsz róla.

2016. ápr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
20%
Én nem bánom, hogy vén nyugdíjas leszek, mert az alternatíva az lenne, hogy meghalok fiatalon... Mi az a "női jellemvonás", amit elveszítek? Ha a külső vonzerőt tartod annak, azt lehet, de ennyi erővel a "férfi jellemvonások" is elmúlnak, mert ők se fiatalodnak. Nekem fontosabb, hogy az embernek az általános emberi jellemvonásaiból megmaradjanak a jók (ész, humor, kedvesség, stb.), nemtől függetlenül. Bár aki képes fizetni a szexért vagy pénzt elfogadni a szexért, annak se az emberi, se a férfi/női jellemvonásai közül nincsenek meg a pozitívak...
2016. ápr. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeken a válaszokon annyira jót röhögtem! :D :D :D

Egyébként én csak annyit tudok mondani, hogy szerintem a média ülteti a fejünkbe ezt a szépség mániát...vagyis nem szerintem, ez TÉNY. Nemrég egy 48 éves női ismerősömtől azt hallottam, hogy sírógörcsöt kap, amikor tükörbe néz. Ez nem normális dolog!!! Nem tudom, hogy mondjuk 100 éve mit érzett egy ennyi idős nő, de nem kéne az ismerősömnek ezt éreznie...én 32 vagyok és a huszonéveseket elnézve teljesen ki vagyok borulva. Ezek nem normális dolgok, hogy ennyire a külsőségek kerültek előtérbe.

2016. máj. 28. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy ez a sors várhat? Vár is! Mindenki megöregszik!
2016. dec. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#16: száz éve meg húszévesen már vénlánynak számítottál, szóval akkor se volt jobb :)
2016. dec. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!