Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok ugy vele h egy...

Csak én vagyok ugy vele h egy ket lanyt feltudnek rugni úgy értem kirugni a világból?

Figyelt kérdés
Az egyik flegma a másik nem ír vissza direkt mert megnézte a harmadik nagyon elhiszi a negyediknek meg olyan az izlése h nem igaz ha meg elküldöm az anyjába h mért nem válaszol jön ez h milyen bunkó vagyok de marha unalmas már ez?

#lány #flegma #csak velem
2016. ápr. 3. 01:39
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Már nemis csodalkozom miért van ennyi szűz férfi a világon fáj itt sokaknak az igazság ha elmondom h milyen nagyképűek a mai nők meg h menő dolog nem visszaírni valakinek csak megnézni nem csoda exem ezért jó nagy pofonokat kapott ezért ha néha nem tudott viselkedni
2016. ápr. 3. 03:07
 12/19 anonim ***** válasza:
55%

Jaja. Totál belénk b*sztál a naaaagy igazságaiddal, te gyerek.


Nna.

Induljál, mer'

csak rád vár

a Kék Osztriga bár.

2016. ápr. 3. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
51%
Na hát én is sorra tapasztalom ezeket a dolgokat.. Vannak ám lányoktol olyan aljas szánalmas dolgaik amit még a nagy közönség elött se fednek fel, s ugye közbe meg megy az álszenteskedés, felszinesség, hiszti.. De ha az ember kicsit bemegy a felszín alá akkor derülnek ki a szégyentelen dolgok. Na de nincs is értelme hánytorgatni ezt a témát mert ugye mindenki becsicskul a nöknek és biza fáj az igazság.. Ha nő embert ől, mi van akkor ? Még meg is védik.. És társai már engem nem igazán tud érdekelni, persze zavar h mindig is ott lesz ez a dolog, de hát ez van
2016. ápr. 3. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nagyon adom a véleményed utolsó végre valaki
2016. ápr. 3. 04:19
 15/19 anonim ***** válasza:
91%
az a gond kérdező, hogy te csak egyetértő dolgokat akarsz hallani, a kritikát pedig hiába jogos elereszted a füled mellett. valóban sok az említésre sem méltó lány, de neked meg teljesen biztos, hogy meg se fordult a felyedben miért ignorálnak téged. Elárulom akinek van egy csepp józan esze az hozzá sem szól egy ilyen erőszakos tuskóhoz. csökkents az egódon, vagy tényleg befognak nyúlni neked majd mindkét kezüket a válladra teszik.
2016. ápr. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
36%

15. Nem tudom mi a bajod a kérdezővel, annyit írt, hogy egy-két lányt fel tudna rúgni nem azt, hogy minden nőt. (ráadásul azt is feltételes módban, nem azt mondja hogy meg is teszi).

Egy-két nőt szerintem mindenki fel tudna rúgni valami miatt (még ha nem is teszik meg mert ugye akkor mocskos nőverőők fúúúj).

2016. ápr. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
31%
Én nem kettőt, majdnem az összest.
2016. ápr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
61%

Pont, vessző, mondati tagolás ismeretlen fogalmak számodra. Az irományod bugyuta, és érthetetlen. Én sem válaszolnék egy ilyen primitív üzenetre. :)


Jólét!

2016. ápr. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

18-as

akkor miért válaszolsz rá?

2016. ápr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!