Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezek szerint sose leszek...

Ezek szerint sose leszek férfi? Mi lett ebből a világból?

Figyelt kérdés

Röviden: nem vagyok páva, nem borotválom a lábam, kezem, hónaljam, fanszőrzetem. Csak a pénisz tövében, mert ott zavar. Nem cigizek/drogozok, nem akarok lopni, ezért nem is járok ki a "haverokkal" akik igazából már nekem nem is számítanak. Inkább beszéle, csak onlie kapcsolataimmal (mivel kocka vagyok) azok nem szólnak meg, akiket ott ismeretem meg és ismerm személyesen azokkal ninjcs bajom,de volt osztálytársak mind elmondanak minden kis f***nak, mert nem vagyok olyan mint ők.


Ma meg azt mondták, hogy kisfiú vagyok, és sose leszek igazi férfi, mert én nem borotválom, nem vagyok sose velük stb...


Ez most komoly? :D Én csak nevetni tudok ilyeneken, de most komolyan?! Mi van ezzel a világgal? Mindenkinek legyen meg a maga személyisége, nekem még van, nem követem a többi birkát...



2015. júl. 27. 17:43
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
F/16
2015. júl. 27. 17:45
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy olyan, mint ők. ez a "baj".


Engem is kiközösítenek az elvont jellemem miatt, de teszek rá. Általában inkább félnek tőlem, mint bántanak az emberek. Hát igen...féljenek is...


Tojd le őket, foglalkozz a saját dolgoddal, keress hasonló személyiségű embereket és barátkozz velük. 16/L

2015. júl. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
jó neked,hogy legalább leszarod őket,én meg állandóan próbálok megfelelni...
2015. júl. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Ne hallgass az ilyenekre, miért ne lennél férfi?!

egy fiú nem attól lesz férfi hogy borotválja magát, ehez semmi köze nincs a borotválkozáshoz.(én szerintem)

Meg amugy is csak 16 vagy.

És ha tanulsz is meg normális vagy, és ha nagyobb leszel lesz normális állásod normális csajod és tudsz velem bánni , és vann élet célod akkor vagy Férfi, vagyis hát én így gondolom.

16/L

2015. júl. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én is azt teszem amit írtál. Teszek rájuk magasról... Elég sok hidegháborút játszottam már le velük, és utóbbi időben jól jövök ki mindből. Persze az már a bajuk, hogy nekem meg ír naponta x csaj, persze nem a "csöcsöt a nyakba, legyünk kacsák" típus, hanem a "normális" csajok.


Én csak azt nem értem miért nem lehet elfogadni, ha valaki más?!


3.as! Nincs értelme, én azt próbáltam 3 évig, az lett a vége, hogy elkezdtek celebezni, mert végül sikerült egy bizonyos (számukra nem ismert emberek) közé bejutni... És azóta fáj nekik, hogy nekem vannak olyan barátaim akiket ők nem ismernek, ha meg meglátnak csajjal, akkor facen már látom az üzenetet h "becsajoztál te kis g***"

2015. júl. 27. 18:10
 6/13 anonim ***** válasza:

A férfiasság nem a szőrtelenítésnél, önkárosításnál és a bandázásnál kezdődik. Igazából a volt osztálytársaid a gyerekek, akik mennek a birkanyáj után. Szerintük az egymás majmolása férfias? A gyerekek utánozzák egymást, tudod, amikor sírnak otthon a szülőnek, hogy "De a Tominak is van/A Tomi szülei is megengedik/A Tomi is kapott/stb."

Le kell őket tojni jó magasról, megszakítani velük a kapcsolatot, főleg azért, mert minden szarnak elhordanak ilyen kis hülyeségek miatt. Ne vedd körül magad ilyen emberekkel, csak saját magadnak ártasz vele.

2015. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
A napi dícséret kuncsorgó kérdés egy naaaaagyon különleges kamasztól, aki egyértelműen tökéletes és azon sír a picike szája, hogy ez egy kegyetlen viláááág. Jobb már?
2015. júl. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, amikor 16 évesek ilyeneket írnak, hogy "Mi lett ebből a világból"meg "Ezek a mai fiatalok..."

Ebben a világban az van, hogy -néhány korábbival ellentétben- nagyon sok értékrend közül lehet választani. Nekik ez a gyerekes, konzumidióta viselkedés az érték, aminek része,-mivel eleve uniformizál- hogy kitagadják a más értékrendet képviselő embereket.

Te más értékrendet követsz, ami szerinted értékesebb, mint az övék. Ennyi. Majd az élet igazol titeket. Nem kell a világot félteni, főleg ilyen fiatalon. Az mindig ilyen sz?r volt, olvasgasd pl. az Újszövetséget, és meglátod.

2015. júl. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, ha van kedved beszélgethetünk, barátkozhatunk, 20/f
2015. júl. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Pont a puhap*csök mondják neked, hogy kisfiú vagy? Úhajaj... :D Ne is foglalkozz az ilyen nyomorékokkal, te úgy vagy jó, ahogy.
2015. júl. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!