Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt ki lehet jelenteni, hogy...

Azt ki lehet jelenteni, hogy amelyik nő agyon sminkeli magát, annak nincs önértékelése?

Figyelt kérdés

ha agyon sminkeli magát, vagy kivágott, minél kisebb ruhát vesz fel vagy testhezállót, azoknak a nőknek nincs önértékelése ?

Ergo nem maga miatt öltözik úgy hogy neki jó legyen, hanem a társadalmi elvárások miatt hogy megfeleljen ?


2016. ápr. 7. 14:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ha valami nagyon szexit veszek fel:

- a társadalmi elvárás nem érdekel, nincs is ilyen ebben az esetben

- nem magam miatt öltözöm ki, de nekem is jó, ha ezer pasinak csorog rám a nyála, bár jellemzően nem szoktam észrevenni ha néznek

- van önértékelésem és a férjemnek akarok tetszeni

2016. ápr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Akkor van valakinek ön ért.problémája,ha nem tesz azért,h az elmúljon.Ha valaki kihívóan is öltözik az a személy fel meri magát vállalni.Ön értékelési problémái azoknak van,aki nem fogadja el magát vagy valamilyen dologgal kapcsolatban
2016. ápr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
10%
Nem "társadalmi" elvárásokról, hanem a tehetős vállalkozók elvárásairól van itt szó. Ezeknek a csajoknak a többsége magasról tesz arra, hogy te mit gondolsz, nem neked akar tetszeni, hanem annak, aki az Audiját a segge alá tolja. Ha személyesen ismernél ilyen nőket, te is tudnád, hogy az önértékelésnek pont hogy nem hiányát szenvedik, hanem ellenkezőleg, általában akkora, hogy a fal adja a másikat.
2016. ápr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Az öltözködéssel eleve társadalmi elvárásnak tesz eleget az ember, a civilizációhoz kötődik. Olyan nincs h vki ne vegye figyelembe az elvárásokat, amikor felöltözik.
2016. ápr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

12. önértékelési probléma az is lehet, hogy valaki mindig csak egy picit visz magára mert nincs az az állapot hogy eltudja fogadni a jelenlegi helyzetét.

magyarul egy kidekorált r.banc lesz. mert folyton a környezetére figyel, fel tesz magára minimálisan egy kis sminket de nem feltünően, annak reményében hogy háta sikere lesz, de nem, akkor felvisz magára még egy kis sminket mellé még a szemét is befesti,kiemeli, de igy sincs sok sikere, következő körben felvesz egy kivágott nyakas felsőt hogy a mellei szépen látszódjanak.

és lehetne ezt sorolni még mit rak magára hogy észrevedjék. Tehát nem a saját maga Önértékelése hogy ő most elfogadja azt hogy neki mi tetszik, vagy hogy nem elég neki egy kis smink. ez meg már csak ilyen mellék, terelő duma hogy magának akar tetszeni.

2016. ápr. 7. 15:16
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, akkor ennyi erővel az összes parfümöt használó egyed az emberiségben önértékelési problémával küzd? Vagy ha még lejjeb megyünk, akkor aki dezodort használ? Vagy már az is, aki naponta megfürdik?...


Mindenki olyan ruhát vesz fel, amilyet akar, úgy sminkeli magát és olyan parfümöt, fülbevalót, hajpántot visel, ami a saját ízlésének megfelel, és itt a kulcsszavak a saját ízlés. Az utolsó megnyilvánulásodból pedig süt a rosszindulat és az ítélkezés, ráadásul kinézet alapján. Sajnálom, hogy ilyen felületes és előítéletes vagy!

2016. ápr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Csak, hogy biztos értsd, a parfümös-fürdős példát azért hoztam, mert ennyi erővel valaki nem tudja elfogadni a saját szagát.


Butaság a kérdésed, ilyan, mintha azt akarnánk erőltetni, hogy márpedig aki nagy autót vesz férfi létére, az mind a farka méretét kompenzálja. Holott nem feltétlenül. Persze akad olyan is, aki igen .

2016. ápr. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel, aki fésűlködik, annak sincs önbizalma, mert érdekli, hogy látják, hogy kócos-e.


Huszonéves vagyok, nem volt még kapcsolatom - nem kell privát - mindig otthonülő voltam. Mindig nagy melleim voltak, itthon egyedül is olyan pólók vannak rajtam, amire azt mondanád, villantós, pedig lapos lánynak nem mondanád. Sminkelni is szoktam, annyiban érdekel, hogy este le kell mosnom a rúzst, különben belém kötnek a cigányok.


Nem érdekel, kinek tetszik, mindenkinek úgysem fog, az élet pedig túl rövid ahhoz, hogy adjak senkik véleményére.

2016. ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
jólvan. de azért becsülöm az őszinteséged utolsó
2016. ápr. 7. 19:24
 20/20 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem. Az a lány, aki sokat sminkel szeret sminkelni. Hihetetlen, tudom.
2016. ápr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!