Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miféle ember vagy emberek...

Miféle ember vagy emberek azok, akik 55 év múltán, Kiss László úszóedző ún. 'rovott' múltját képesek előrángatni? Mit képzelnek magukról? Mit akarnak elérni?

Figyelt kérdés
Miután a 21 éves korában elkövetett tettéért a reá kiszabott büntetését Kiss László letöltötte.... Azutáni élete rendes, sőt, a magyar sport életében dicséretes, példás.

#olimpia #erkölcs #emberség #gátlástalanság #erkölcsi bizonyítvány #fiatalkori botlás #büntetés letöltése #botránykeltés
2016. ápr. 7. 19:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 A kérdező kommentje:

Igen, a hiszékenység....


Ám ami az edzőket illeti...

Sokan, DE NEM ELEGEN emlékeznek még az NDK-s úszólányok(?) teljesítményére és a kinézetükre.

Rozmár kinézetűvé tették őket.

Ugyanakkor Egerszegi Krisztina hogy nézett ki?!? Lánynak, nőnek!!! Van is családja, gyerekei, de a doppingszerrel teletömöttek élete kisiklott.

Hogy a többi, általunk, átlagemberek által nem bizonyítható, sok KÜLFÖLDI edző ténykedéseiről ne tegyünk említést.


Itt senki nem akarja észre venni, hogy régen nem Kiss László "ügyéről" van szó?!!?

Nemtelen versengés világverseny(ek)en való sikeres részvételért vagy éppenséggel rendezési jog elnyeréséért...

A versenytárs kinyírásáról.

Még az is borítékolható, hogy Hosszú K. - tegyük föl, hogy (főként) rendkívül amerikai lelkületű edzőférje hatására, nem is akar majd magyar színekben indulni.

Mert itt nálunk - egyedül a világon (...) - "akkora" az erkölcsi fertő.... hogy 55 évvel ezelőtti fiatal férfi VERSENYZŐK, - OLIMPIKONOK is voltak talán??? - olyan ügyét kénytelenek elővenni, amiről bár a korabeli és az USA-beli sajtó is beszámolt.


De ez elhanyagolható részletkérdés...bizonyos újságírók számára..

Meg az is, hogy a magyar büntető törvénykönyv hogyan rendelkezik a büntetett élet elévüléséről.

Lehet szabadon rovott múltról, bűnözőről, bűnöző alkatról beszélni, írni, lehet akár lincselésig hergelni a hiszékeny és a gondolkodásra valamint a másik helyébe való beleélésre (empátiára) képtelen embereket.

Lehet alattomosan a magyar úszósikereket aláásatni velük.


Nos, ne lehessen!!!

2016. ápr. 16. 09:11
 52/74 anonim ***** válasza:
100%
Na még most is ártatlan?
2016. máj. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 A kérdező kommentje:
Az RTL-klubban, a Takáts Zsuzsannával készült beszélgetés tartalma miatt kérdezed?
2016. máj. 10. 22:50
 54/74 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem akarod azt mondani, hogy hazudik?
2016. máj. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 anonim ***** válasza:
75%

Igen, arra gondoltam.


Szerinte te vagy Kiss László kérdező, vagy nagyon ostoba vagy.

Légy jó párt katona, a Fidesz is kiállt mögüle, tegyél te is úgy.

2016. máj. 11. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/74 A kérdező kommentje:

Az 54-es hozzászólónak, aki ezt kérdezi:"Ugye nem akarod azt mondani, hogy hazudik?"


A kérdés, amit a honlapra eredetileg feltettem, nem K. L-ék. 1961-es cselekedetéről szólt.

Egy szakma, az újságírói szakma gyakorlóiról, cselekedeteik mozgatórugóiról.

A vitázás, az érvelések során kapott és általam megszerzett ismeretek birtokában számomra egyre nyilvánvalóbbá vált, ez a – szakmai gondosságot és törvénytiszteletet nélkülöző, minden más ellenvéleményt elsöprő, tömeghangulat-keltésre alapozott – eljárás egészen más indíttatású.

Nem tesz jót sem az úszósportnak, sem a magyar sportnak, sem másoknak sem.

Például T. Zsuzsannának sem, aki nem tudta az őt figyelmesen meghallgatót meggyőzni arról, mi lehet az az ok, ami felülírja korábbi – bölcs – döntését, hogy fiát, leszármazottait e történés megismertetésétől megkímélje. Ráadásul halottnak híresztelték, ami segítette volna őt e döntése megtartásában.


Az azt a korszakot megélő Aczél Endrét, (72 éves....) az írott (Népszabadság), az írott-hallgatott (168 Óra) és a hallgatott sajtó (Klubrádió) nemes egyszerűséggel kirúgta, mert kijelentései nem simultak bele az igazi indíttatás elképzelésébe, véleményébe.

Mi ez, ha nem megfélemlítés?! Mi ez, ha ez nem véleménydiktatúra?!


S aki Aczél Endrét a Fidesz pártkatonájának tartja, hát az... nem is tudom, mit lehet rá mondani.

Ez a válaszolom az 55-ösnek...

2016. máj. 12. 01:44
 57/74 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos elég ostoba vagy kérdező, hol írtam, hogy a vér szoci Acél Endre Fideszes.

Azt írtam kihátrált mögüle a Fidesz. Akik aláírást gyűjtöttek neki, hogy maradjon a neve fent a sport létesítményen, és maradjon díszpolgár.

Orbán Viktor is kifarolt mögüle.

Erre írtam.


De látom az érvek elfogytak.

Elismerte a tettét, nem volt koncepciós per. Innentől kezdve semmi keresni valója a közéletben.

2016. máj. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 A kérdező kommentje:

65%-os!

Csak egyféle irányban vagy képes gondolkodni...ha ezt egyáltalán gondolkodásnak és nem durva érzelmi megnyilvánulásnak tekintjük.

2016. máj. 12. 07:15
 59/74 anonim ***** válasza:

Ahogy korábban írtam, elfogytak Kiss László melletted az érveid.

Itt csak te táplálsz egy nőket erőszakoló férfiért komoly érzelmeket.

Senki más.


Értelmezni se tudsz egy mondatot, csak dühből lereagálod.


Kérdésem továbbra is fent áll, hol írtam, hogy Acél Endre Fideszes?

Ha ezt meg tudod mutatni, majd tudunk érdemben beszélgetni.

2016. máj. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 A kérdező kommentje:

"Légy jó párt katona, a Fidesz is kiállt mögüle, tegyél te is úgy."

Azaz: én pártkatona vagyok szerinted. Mégpedig a Fidesz pártkatonája.

Következésképpen: aki a háttérből mozgató erő(k) vagy személy(e) bértollnokai által leírtakról elgondolkodik, azoknak utánanéz, azokat végiggondolja, vagy életkora révén ráadásul ismeri az 55 évvel ezelőtti kor társadalmi és politikai helyzetét, és emiatt valamint az 55 év múltán hazugsággal indító sajtó kijelentéseit kételyekkel, netán bírálattal fogadja, az csakis Fidesz-rajongó vagy pártkatona lehet.

Vagy éppenséggel ő maga Kiss László.

Ha mégsem Kiss László, hát akkor annak nemes szervével kapcsolatban állónak kell lennie. Feltétlenül, bizonyítottan, kétkedés nélkül...


Nos, nem te vagy az egyetlen, aki ezt a fényes gondolatsort követi. Kénytelen voltam ugyanis más honlapokon is keresgélni. Ott is vannak hozzád hasonló gondolkodású, és hozzád hasonlóan faragatlanul, bárdolatlanul, sértően heveskedő személyek.


Ezért hoztam ide Aczél Endre esetét. Ő nem állt be eme sajtószervek főnöksége által kijelölt helyre. Hogy miért, azt nem tudni. Egy biztos, ő most 72 éves, abban a korban élt.

Bocsásd meg nekem, de nagy elégtétellel olvastam, hogy éppen te veted a szememre, hogy Aczél Endre "vérszoci".

:)

2016. máj. 13. 23:10
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!