Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miféle ember vagy emberek...

Miféle ember vagy emberek azok, akik 55 év múltán, Kiss László úszóedző ún. 'rovott' múltját képesek előrángatni? Mit képzelnek magukról? Mit akarnak elérni?

Figyelt kérdés
Miután a 21 éves korában elkövetett tettéért a reá kiszabott büntetését Kiss László letöltötte.... Azutáni élete rendes, sőt, a magyar sport életében dicséretes, példás.

#olimpia #erkölcs #emberség #gátlástalanság #erkölcsi bizonyítvány #fiatalkori botlás #büntetés letöltése #botránykeltés
2016. ápr. 7. 19:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:

Ezt írtad:

"S aki Aczél Endrét a Fidesz pártkatonájának tartja, hát az... nem is tudom, mit lehet rá mondani.

Ez a válaszolom az 55-ösnek..."


Ezt írtad nekem. Szóval a kérdésemre nem válaszoltál még mindig. Csak rizsázol. De azt se írtam, hogy "vérszoci".


Te hol olvasod ezeket? Nagyon kíváncsi lennék. Egy posztomban azt mondom állítólag "fideszes" a másikban "vérszoci".


A lényeg, aki eddig kételkedett abban, hogy ő ezt elkövette, már az sem az. Hiszen ha nem vagyok bűnös, nem kérek bocsánatot.


Rólam, azt gondolsz, amit akarsz, de a tény tény marad.


Kiss László megerőszakolta két társával azt a lányt, és neked nem megy az olvasás és értelmezés. Lehet vissza kéne ülni a Suliba, kedves Acél Endre, és nem itt osztani az észt. Mert vénségedre meghülyültél, de nagyon.

2016. máj. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 A kérdező kommentje:

Előző!

Igazad van, mert tényleg nem írtad azt, hogy vérszoci. Ugyanis nem egybe, hanem két szóba írtad....

Hogy hol? Itt, az 57. számú hozzászólásban.


"Sajnos elég ostoba vagy kérdező, hol írtam, hogy a vér szoci Acél Endre Fideszes. "

:))))

2016. máj. 14. 09:30
 63/74 A kérdező kommentje:

Ne heveskedj annyira, hogy csak egy dolog jusson mindenről az eszedbe. Higgadj már le végre!

Egy sor egyéb gondolaton csak átsiklasz, nem akarsz róla tudomást venni.

Például:

"Kénytelen voltam ugyanis más honlapokon is keresgélni. Ott is vannak hozzád hasonló gondolkodású, és hozzád hasonlóan faragatlanul, bárdolatlanul, sértően heveskedő személyek."

2016. máj. 14. 09:35
 64/74 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy beleszólok, de bámulatra méltó, hogy miután kiderült, hogy tévedtél, milyen szépen elsiklottál az eredeti kérdéstől. Politikusnak kellene lenned, sikeres lennél.
2016. máj. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 A kérdező kommentje:
Bocsáss meg, kifejtenéd-e, miben tévedtem?
2016. máj. 14. 15:46
 66/74 anonim ***** válasza:
56%
Hogy védted ez az "embert". Már szó sincs arról, amivel kezdted. Menj vissza az első oldalakra, olvasd el a faaszságaidat.
2016. máj. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:

Tehát hol írtam, hogy Fideszes? Sehol. Szerintem te vagy Acél Endre és miután mindenhonnan kivágtak, most itt keresel magadnak igazat.


És már azért sem vagy szoci, mert minden baloldali médiumból elküldtek.

De ha nem vagy szoci, akkor miért a baloldalt szolgáltad évtizedekig?

2016. máj. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy nem értettetek meg, hogy nem AKARJÁTOK megérteni azt, ami miatt a kérdésemet kiírtam.


A sajtó felelősségéről, a sajtó manipulációs képességéről. S mint legelőször írtam, sokan nem látják a fától az erdőt. A lényeget.


A sajtó egyes képviselői ez ügy előhozásával, felhabosításával legalább két, idős ember és környezetének életébe törvénysértően, gátlástalanul avatkozott bele. Ezt is észre kellene venni. Meg azt, hogy MEGRENDELÉSRE csinálták, s jelenleg csak találgatni lehet, ki(k)nek az érdekében.

Ezek a szempontok sokatoknak nem szempont.

Nagy kár...

2016. máj. 14. 22:45
 69/74 A kérdező kommentje:
Ami pedig az itteni és az általam a honlap szerkesztőitől kért és törölt három, itt már nem olvasható válaszok szóhasználatait, hangnemét illeti, arra csak azt kell, hogy mondjuk: A STÍLUS MAGA AZ EMBER.
2016. máj. 14. 22:49
 70/74 anonim ***** válasza:

Hogy Gyárfás Tomit akarták kicsinálni, kit érdekel? Hogy ez nem véletlenül jött most, kit érdekel?

Megtette? Meg. Hazudott? Igen.


Egy hazudozó parazita Kiss László, aki azt hitte, hogy a gonosz embert, amilyen ő maga, néhány arany jóvá fogja tenni. Szerintem Katinkáék csinálták. És? Én is megtettem volna, amilyen hisztis kislány volt a tárgyalások alatt Kiss, megérdemelte, hogy kiderüljön álszent, és már a Fidesznek se kell.

Poszt komcsi maradvány, Acèllal, meg Orbànnal és a többi el együtt.


És írd már le ide, hol írtam, hogy Acél Endre Fideszes?


A stílus maga az ember, ahogy mondod, védeni egy lányokat erőszakoló férfit, és indokot keresni, hogy miért derült ez ki... Nos erre nem tudom mit lehet mondani, bűnpártolás? Ezen kéne elgondolkodni.

Nem kapta meg a méltó büntetést...az ilyet élete végig kőbànyába záratnám és ott halna meg. Nem lányokat edzenne.

2016. máj. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!