Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miféle ember vagy emberek...

Miféle ember vagy emberek azok, akik 55 év múltán, Kiss László úszóedző ún. 'rovott' múltját képesek előrángatni? Mit képzelnek magukról? Mit akarnak elérni?

Figyelt kérdés
Miután a 21 éves korában elkövetett tettéért a reá kiszabott büntetését Kiss László letöltötte.... Azutáni élete rendes, sőt, a magyar sport életében dicséretes, példás.

#olimpia #erkölcs #emberség #gátlástalanság #erkölcsi bizonyítvány #fiatalkori botlás #büntetés letöltése #botránykeltés
2016. ápr. 7. 19:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 A kérdező kommentje:

1.

"A sajtó egyes képviselői ez ügy előhozásával, felhabosításával legalább két, idős ember és környezetének életébe törvénysértően, gátlástalanul avatkozott bele." Tetszenek-e érteni, miért TÖRVÉNYSÉRTŐEN? Miért GÁTLÁSTALANUL?

2.

A közvetett és a közvetlen bizonyíték fogalma?

Ha ezt a 65%-os végre megértené, akkor nem lovagolna azon, hogy mutassam meg, hol írtad azt, hogy Aczél E. fideszes. Közvetlenül nem írta. De közvetetten igen.

3.

Köszönöm mindenkinek a válaszait.

Különösen azon két személynek, akik megértették a kérdésemet.

Azoknak is - durvaságaik kivételével -, akik nem tudták vagy nem akarták a kérdésem lényegét megérteni.

Sokat tanultam az ő válaszaikból is.

(Nem mondhatnám, hogy boldogabb lettem tőlük. Az élet dolgainak ilyen mértékű leegyszerűsítésével, a vállrándítással, "ez engem nem érdekel"-lel nem tudok egyetérteni, és tudom, ezzel nem vagyok egyedül.)

Képet adtak egy társadalmi gondolkodásmódról, ami még nem tükrözi Horatius-i mondást.

Horatius azt mondta: Merjél gondolkodni!


Köszönöm szépen..

2016. máj. 18. 08:17
 72/74 anonim ***** válasza:
56%

Mi is köszönjük neked, hogy megmutattad, hogy vannak olyan Fideszes elvtársak, mint, akik Kósával együtt védik a nőket erőszakolókat.

Nagyon keresztényi vagy.

Bár igazi börtönben nem nagyon volt, hiszen a igazi börtönben 3 ember biztos meghal, ideje korán, akik gyereket bántanak, akik nőket bántanak, és azok akik ennek kettőnek kombinációját követik el.

És akinek egy nemi erőszakért 2 év elég büntetés, nos az fogalom zavarban vagy.

2016. máj. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 anonim ***** válasza:
Na te valami irdatlan nagy retek komcsi lehetsz, azért nem érted, mi is ezzel a baj. Mindegy előbb-utóbb úgyis eltűntök valami nyuggerotthonban, es eszitek a papikát két peluscsere közt, és legalább csönben lesztek már végre.
2017. márc. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 anonim ***** válasza:
pff ugyan már ez nem keresztény, hanem egy komcsi rendszerben szocializálódott erkölcsi nyomorék. tökmindegy, milyen párttal szimpatizál, vagy mit tart magáról
2017. márc. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!