Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik beszólnak utcán másnak,...

Akik beszólnak utcán másnak, le melegezik miért csodálkoznak ha leanyázzák őket, bemutatnak neki?

Figyelt kérdés

Azt tapasztalom vannak akik olyan bunkók, hogy simán beszólnak nyílt utcán másnak, az oké, hogy ilyen bunkó, nem tehet róla, de akkor miért veszi zokon, ha utána szólok, vagy leanyázom?

És nem csak rólam van szó, párban már másoknak is beszólnak hallottam főleg kamasz, huszon évesek, de csak falkában, egymaguk kis nyomorékok.


2016. ápr. 9. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Ezek a f.stalicskák arra élveznek, ha látják, beletapostak a másik lelkébe. Persze, ha valaki visszaszól, akkor máris sérül az a q.va nagy egójuk. Pedig valójában szerintem kis görcsök, akiknek csak az ad önbizalmat, ha másokat lehùzhatnak. Ha olyan nagy lenne az önbizalmuk, akkor leperegne róluk bármilyen beszólás.
2016. ápr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Csicskák ezt látják az éjjelnappal Budapestben. Am meg Csak a feszültség kedvéért, hatás vadász irigy kis nyomorék azt akarja hogy túl reagáld és olyan helyzet legyen mintha te szóltál volna be, az ilyeneket elkel engedni a füled melett. Én ugyanezt tapasztalom sok nőben, ok nélkül olyan gesztusokat, viselkedést, sértő szavakat megjegyzéseket dobálnak, csak azért hogy én visszaszoljak és akkor tudják azt mondani hogy milyen Bunkó utolsó pasi..
2016. ápr. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

Erről egy hasonlat jutott eszembe, nem feltétlen idetartozik, de valamennyire mégis,

elég gyakori dolog, Ha van egy munkahely, szépen paragrafusok szerint leirva Jogszabályokkal a munkaszerződésbe amit még alá is irt vállaláskor az emberke, hogy pl a fizetés ennyi és ennyi, vagy ennyi munkaórát kell teljesiteni, vagy nem használhatsz telefont, ehhez képest mivan ?

tiszta felháborodás, Szidkozódnak, és még nekik áll feljebb hogy miért kell annyit dolgozni, vagy miért annyi fizetést kapnak, még kérdőre is vonják, hogy ha szólnak érte hogy tegye el a telefont, ezt ki provokálják úgy állitják be hogy milyen szralak a főnök vagy a hely.. Hol ott nem jut eszébe az hogy van egy szerződés, Szabály ami vonatkozik rá.

De igy van ez jogszabályban is mindenhol, a vezetésnél, teszem azt a f@zi stop táblánál nem áll meg, és épp észreveszi a rendőr,leállitja, megbünteti. akkor még a csávó van kiakadva és még ő mentegetőzik, próbálja okoskodva megmagyarázni, és hibáztatja a világot, ideges és ebből van az hogy másokra rá vetiti a saját hülyeségét..


Elkorcsult társadalom önkényes emberekkel, akik azt hiszik hogy majd ahogy Ő megmondja az úgy van.

Vagy metrón, boltban, ott vannak szép nagy észre vehetetlen rajzokkal még a bejárat előtt áthúzva az étel, fagyi. Ha odamész megemlited, hogy Légyszives tedd el, ne egyél. Akkor jön az Önérzetével hogy neki igy a jó,meg ő milyen éhes, nem evett reggel óta..stb és akkor jön az hogy mi közöm van hozzá, és játssza a sértődöttet meg keménykedik hogy Majd ő eldönti.. És Az egészben az a szánalom hogy az emberek többsége akik ezt látják Az ilyeneknek adnak igazat,még lesajnálják és ők is azzal jönnek elő hogy Jaj szegény hogy le lett szólva meg még gyerek, vagy öreg vagy egy önérzetes csinos hölgy.. Beállitva az egészet úgy hogy akkor nekem mint figyelem felhivó, vagy rendbe tartás végett, nekem nincs ott semmi keresni valóm. ugyan ez Bérletnél, Nem tudom hány csatornán, eszközön van kint hogy Jegy kell, Bérlet kell, a manus kényelmesen felszáll utazik mindenféle gond terheltség nélkül, ha oda jön kalauz, elkezd vitatkozni, alkudozni hogy De ő csak addig megy meg mindjárt leszáll.. Ha meg megbüntetik teljesen kivan akadva hogy hogy képzelik, és még ő akar perelni..panaszt irni.

És akkor ezek az emberek sulykolják mondják hogy legyél laza, Légy lazább.

Tehát nem tudom.. erre van igényük az embereknek, nem arra hogy rendben tartsák, rendet tegyenek. Fontosabb az ÉN hogy az én saját egyéni kis lelki világomnak mire van szüksége, a Média is ezt sugározza, reklámokban a szlogen, "csak te számitasz, nézz ki jól adj magadra, ne engedd hogy mások irányitsanak".


Ez Magyarország szinvonala, a középkor hogy nincsenek szabályok, bemehetsz kutyával boltba még az se zavar ha haldoklik mellettem valaki mert nem RÓlaM van szó mentaláitás. S meglehet figyelni ha történik valakivel valami, Senkinek nem jut eszébe hogy segitsen, az emberek Menekülnek mint a patkányok, azért mert soha a büdös életbe nem tanultak meg adni.

2016. ápr. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 zgyzgy ***** válasza:
0%

Nekem még soha nem szólt be senki.

Nyilván alja környéken laksz.

2016. ápr. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!