Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a mr busta...

Mit gondoltok a mr busta rajongokrol?

Figyelt kérdés
Lehetnek normalis aranyos sracok is vagy atveszik tole ezt a hulye stilust es ok is ugy viselkednek a nokkel mint ahogy azt a dalban leirja a szerzo?

2016. ápr. 9. 11:37
1 2 3 4 5
 31/42 anonim válasza:
71%

Tényleg nem gyógyszer függő? :D

https://www.youtube.com/watch?v=WlHQ6WEJV6A XDD

2016. máj. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
0%

Látszik, hogy nem tudod értelmezi a szövegeket.

Minden szövegének másodlagos jelentése van.

De mindegy haggyuk, mert ezeket a válaszokat is lepontozzák, mivel védeni akartam. :)

2016. máj. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
0%
Na mind1....Okos enged szamár szenved....
2016. máj. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim válasza:
71%

Ez a másodlagos jelentést, kifejtenéd.

Mi ennek a "dalnak" a jelentősége? :D

Ezt kinyírom, azt kinyírom, ja most jön refrén. Aztán megint, ezt meg azt kinyírom, b*ssza meg. Hú megint jön a refrén. :D

2016. máj. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
0%

Ti mégis mi vagytok, habi fanok, hogy utáljátok de érdekes módon mindent tudtok róla...

Tudjátok én ha valamit nem szeretk azt EGYSZERŰEN NEM hallgatom, olvasom, stb....

Vagy irigylitek netalán, hogy ő valamit behozott a ki#aszott életbe, amit más talán még álmodni se nyert?

Na tudjátok mit, haggyuk az egész k#csögséget, mert irigyek mindig voltak és lesznek.

Egy tipp, minden ki#szott utálonak: Az okos kutya nem ugat, hanem harap:D

Wau-wau, mert ugyebár óvodási szintem van a gondolkodásom, míg az előző hozzászólónak van 15 egyetemje és neki brilliáns elméje van.

Könnyű ítélni név nélkül, de névvel de névvel egyikötöknek se lenne pofája ezt-azt irkálni.

UT:Fejtsd meg magadnak, ha annyira érdekel, és főleg ha kívülről tudjátok minden számának a szövegét.

Elegem van az ilyen emberekből, egyszerűen.

2016. máj. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
álmodni se mert*** hupsz, ez az óvodás gondolkodásom miatt van.
2016. máj. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
55%
Vízvári Dénes vagyok, és ez a "Mr. Busta" egy unintelligens, zenélni és rappelni nem tudó, 14 éves "gengsztereket" butító médiajelenség. Semmi több. 19 évesen meg különösen szánalmas, hogy erre még nem jöttél rá.
2016. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
0%

Mindenkinek megvan a saját maga véleménye mindenről.

Én csak véleményt fejtettem ki.

Nem kell itt nekem mindenki pattogjon.

Mindenkinek megvan a múltja, az élete, stb.

De ítéletet hozni a másikról a legkönnyebb.

2016. máj. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
73%

Várj egy kicsit haver, gondok vannak, annyi hülyeséget írtál le pár sorba, hogy inkább soronként válaszolok rá


"Ti mégis mi vagytok, habi fanok, hogy utáljátok de érdekes módon mindent tudtok róla... "


Ahhoz, hogy valakinek a zenéje unszimpatikus legyen vagy netalán utáljuk meg kell hallgatnunk pár számát. És mindent tudunk róla? Annyit írtunk, hogy gyógyszert szed, ez lenne az összes információ amit róla lehet tudni?


"Tudjátok én ha valamit nem szeretk azt EGYSZERŰEN NEM hallgatom, olvasom, stb.... "


De egyszer meg kell hallgatni, hogy kijelenthesd, hogy nem szereted a zenéjét :D


"Vagy irigylitek netalán, hogy ő valamit behozott a ki#aszott életbe, amit más talán még álmodni se nyert?"


Nem vagyok rá irigy, elismerem elért mindent amit szeretett volna azzal a munkával amit szeret csinálni, ez keveseknek adatik meg, csak az a nem mindegy, hogy hogyan érte el.


"Na tudjátok mit, haggyuk az egész k#csögséget, mert irigyek mindig voltak és lesznek. "


19 évesen kulturáltabban is megnyilvánulhatnál, valamiért az összes Busta rajongó ilyen stílusba beszél, kezdem azt hinni, hogy tényleg rossz hatással van rátok a zenéje.


"Könnyű ítélni név nélkül, de névvel de névvel egyikötöknek se lenne pofája ezt-azt irkálni. "


Nem írtunk semmi olyat amit ne mernénk felvállalni, nem szidtam, nem ócsároltam, mit ne mernék felvállalni. És szerintem itt csak te "ugatsz" szintén név nélkül :)


Az is elég primitív felfogás, hogy ha valakit nem szeretünk akkor biztos irigyek vagyunk rá, én nem szeretnék úgy híres lenni, hogy egy fél ország utál, meg, és nem szeretnék magamnak ilyen sok ellenséget mint ami neki van, ő is pórul járt Pajával, ő csak 1 ember volt aki élőben is kérdőre vonta, és mekkora port kavart, mi lenne ha az összes utálója így elé állna?

2016. máj. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim válasza:
100%

Kedves 65%-os, régen hallgattam Bustát, mikor még jött ki pár valamit mondó száma. De mostanában, ez a színvonal kezdett még jobban hanyatlani. :D Aztán jött ez a Paja ügy, utána még, rá találtam pár olyan számra ahol a többi kedvencemet oltotta. Aztán volt egy videó, ahol Busta elmesélte az életét, gyerekkorától kezdve, és így valahogy hitelét vesztette a szemembe. :D Meg egyszer írtam egy hozzászólást, mert az egyik szám alapja ismerős volt sok embernek, leírtam melyik külföldi számnak az alapja. Felülvizsgálatra került a hozzáoszlásom, és utána írt Busta "a sok nagy okosnak üzenem, hogy ennek a számnak az alapjának semmi köze sincs a ....előadónak ...című számához." :D Ja az ncore staffját meg befenyegette, hogy levágja a kezét.

[link]


Youtube csatornájukat nézd meg, egy negatív komment nincs. Mert felül vizsgálásra kerül minden, és amiről úgy dönt, csak az jelenik meg. :D

Ennyit Bustáról. :D

2016. máj. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!