Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kéne tennem, már nem...

Mit kéne tennem, már nem látok kiutat!?

Figyelt kérdés

Nincs életcélom,félek a jövőtől,sőt rettegek,félek hogy a barátom elhagy vagy megcsal(pedig rendes amúgy,szívem mélyén érzem hogy nem tudna megcsalni,de magammal elhitetni már nem megy..)

Sajnos a szüleim mindent rám hagytak, kiskoromban semmit se kellett csinálnom,nem nőtt az önbizalmam se.. Hagyták hogy játsszak egész nap stb... Amikor rossz jegyet kaptam akkor se büntettek meg.Elnézték mindig..(illetve csak anyám,mert apám dolgozott egész nap,hazaért és rögtön sörözgetett meg tvzett,ő sose törődött velem úgy...sehogy) Aztán mikor már sokszor hoztam haza pl 3mast akkor anyám ordibált egy sort hogy sose lesz belőlem senki,kukás leszek majd,mindenki lefog nézni stb... Ahogy nagyobb (11éves ) lettem ugyanúgy ez ment...Anyuék akkor kezdtek rosszba lenni,és anyám az én szobámba aludt mindig ahol délután nézte a Mónika showt ahol ez a sok megcsalásos hülyeség ment,és úgy érzem amiatt nem bízok egy pasiban sem... Amikor már 17-18 lettem szörnyű volt látni hogy mindenki sokkal okosabb mint én... Egyre inkább magam alatt voltam mert úgy éreztem felesleges változtatnom,úgyis ilyen béna maradok.Az érettségim sikerült 2 éve.Azóta volt egy nagyon jó melóm de onnan elkellet mennem...Aztán elakartam végezni egy iskolát,de ott is az osztálytársaim meg a gyakorlati helyen pikkeltek rám,pedig senkinek se ártottam semmit se(régebben is voltak hasonlók), félek hogy ha kapok egy állást ott is undorítóan fognak velem bánni,egyszerűen utálom az életem... Mit kéne tennem? 21éves lány vagyok


2016. ápr. 19. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalom hiányos vagy, úgy érzékelem. Valamilyen módon kellene kovácsolnod egy kis önbizalmat magadnak. Sportolsz? Vagy van esetleg olyan tevékenység, amit azívesen csinálsz és jól érzed magad közben?
2016. ápr. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Na mégis mit kellene tenned? Na mit? Menj pszichológushoz. Ennyire gyenge jellemmel minden társaság ki fog vetni magából, az emberek ösztönösen kiutasítják (főleg egy munkahelyen) a leggyengébb láncszemet. A gyerekkornak és ezzel a babusgatásnak vége, innentől önállóan kell intézkedni. Ha egyedül nem megy, akkor szakember segítségével.
2016. ápr. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Hozzáállás változtatást.
2016. ápr. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Már megint mindenki más hibás, csak a kérdező nem.
2016. ápr. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miert lett kettes így lepontozva? Korrekt választ adott, és teljes mértékben jgaza van. Mi itt neked semmiben nem tudunk segíteni, max. meghallgatni. Neked egy képzett pszihológus kell, mégha pénzkidobásnak is gondolod, hidd el, nem az.
2016. ápr. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

kellene keresni egy életcélt.


Barátod meg úgyis el fog hagyni, ez csak idő kérdése, ha nem szeded össze magad akkor ez előbb eljön, mint hinnéd.

2016. ápr. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Életcélt kellene keresni???

Ott hemzseg körülötte.

Csak neki kényelmesebb nem észrevenni, és kényelmesebb nem csinálni semmit.

2016. ápr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Konnyu ugatni és lehurrogni minek is irtam ide itt az emberek 90%a agyhalott...
2016. ápr. 19. 16:45
 9/11 anonim ***** válasza:

A reakciódból ítélve valóban gyenge jellem vagy. Fáj az igazság, tudom.. de hidd el csak segíteni akarunk. Neked kell változnod nem nekünk. A te életed halad rossz irányba.. nagyon nagyon rossz irányba. Igazából nem te vagy a hibás hanem a szüleid no meg a mónika show. Engem is elkényesztettek de azért valamennyire életképes vagyok :D ezt az 5 év kolinak köszönhetem meg a barátoknak :)

Menj el egy szakemberhez, jobban jársz. Magaddal cseszel ki ha tovább folytatod ezt a fajta hozzáállásat, viselkedést.. sok sikert és maradj erős, kitartás ;)

21F

2016. ápr. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na erről beszélek. Mi vagyunk az agyhalottak, még véletlenül se te. Nézzél már magadba ember! Előrébb lennél, ha nem a környezetedet okolnád amiatt, mert hülye vagy.
2016. ápr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!