Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátnőm szakított a barátjáva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szakított a barátjával, és most minden amit tőle kapott visszakövetel. Vissza is jár?

Figyelt kérdés

Szóval a srác azt mondja, hogy "azt az én pénzemen vetted, így az enyém!"


Ami igaz is az Ő pénzén vette/kapta mert sok mindent kapott(telefon, ruha, ékszer ilyesmi) de a barátnőm meg azt mondja, hogy "igen, de ÉN kaptam! NEKEM vette!" tehát nem vissza kölcsönözhető!


Most kinek van igaza?

Igaz az, hogy azé, aki pénzén vették?

És az is helyes, hogy Ő kapta, személyesen, nem csak kölcsönbe, tehát övé?


Am szerintem vannak nagyobb problémák is, de itt telefonról, meg drágább ruhákról beszélünk, nem egy kulcstartón megy a vita.



2013. ápr. 22. 17:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
én sose kérném vissza azt, amit adtam akkor sem ha drága volt, hiszen akkor amikor vettem boldog voltam vele.. ez inkább gerinctelenség. Meg ahogy látom megy az óvoda..:D
2013. ápr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
+1
2013. ápr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
pofátlanság vissza kérni..
2013. ápr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nekem vki ilyet mondana h azt ő vette úgy vágnám hozzá h csak nyekken... undorító dolog h vissza kér mindent... de akkor adja vissza, a csávó meg törölje szemét száját...ajándékot nem illik visszakérni se visszaadni ha a srác nem kéri... én visszaadnám neki...
2013. ápr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
A srác egyszerűen proli, de ha ennyire vágyik a szarjaira, rakja bele 1 zacskóba a barátnőd, és vágja a fejéhez :D
2013. ápr. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
30%
A pasinak.
2013. ápr. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ajándékba adta, tehát a tulajdonjogot átruházta a másikra. Van rá tanú, hogy azt ő valóban ajándékba adta? Nem hiszem, hogy feljelentené, de abban az esetben lehet szükséges lesz. Egyébként egy állítás, egy tagadás, eljárás megszüntetése.


Ha más értelembe nézzük, akkor gerinctelen húzás, de ha annyira akarná, akkor odaadnám, éljen vele boldogan.

2013. ápr. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Adja vissza megrongálva, széttépve. (Azt nem mondta, hogy épen kell visszaadni.)
2013. ápr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
95%
Egyetlen dolog van, amit nem gáz visszakérni, az a családban öröklődő ékszer, ami mondjuk a dédmamáé volt eredetileg.
2013. ápr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Jogilag a pasasé
2013. ápr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!