Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Huszonévesek körében miért...

Huszonévesek körében miért csak a fekete és fehér telefon a divatos? Nagyon sokféle színes teló van és nem értem h fiatalok miért egy gagyi feketét vesznek inkább.huszonéves fiú

Figyelt kérdés
2016. máj. 10. 12:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
41%

Feltűnés nélkül elővenni? Kém vagy?


Engem is zavar, hogy ma már mindegyik telefon tök egyforma. Nem csak márkán belül. Csengőhangot sem hallok egyedit.


Fehér Samsungom van, ebayről rendeltem mindenféle színes, mintás hátlapokat, nekem így "otthonos".

2016. máj. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy feltűnő telefonra jobban ráröppennek a szarkák.
2016. máj. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
95%

Nekem azért, mert tojok a kütyükre, tárgyakra. Arra pláne nem érzem a belső késztetést, hogy bármivel "menőzzek", teljesen szuperul elvagyok anélkül.


Van okostelefonom, igen, "snassz" fekete, emellett olcsó, és nem valami nagy szám, de arra pont jó, hogy az alapfunkciókon kívül hozzáférjek pár alkalmazáshoz, pl. a térkép jól szokott jönni. Nekem tökéletes. Nem érdekel, hogy drága holmijaim legyenek, pedig aztán nem panaszkodhatok az anyagiakra, egyszerűen tárgyak helyett inkább mindenféle élményekre és a hobbijaimra, például utazásokra költök. Szeretem a zenét normális, ezért van normális hangfalam, ill. egy X-Box, egy laptop, ami kell a munkámhoz is, de kb ennyiben ki is merül.. a kávéfőzőm szerintem 4x annyiba került, mint a telefonom :D


Van, aki tárgyakat gyűjt, van, aki emlékeket, én az utóbbi kategóriához tartozom :)


27/N

2016. máj. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, egy módosított WP op rendszer szerinted mennyire lenne stabil?vagy egy módosított IOS?

Én bátran mondom sok ezer használóval együtt, hogy a Nexus teljesen stabil telefon 2 év használat után is,stock android pont olyan stabil mint a másik 2 op rendszeren futtatott androidok.

2016. máj. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, elfelejtettem, hogy nekem is olcsó volt a telcsim. Így már felpontoztok?
2016. máj. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Pont nem érdekel a telefonom színe. Működjön rendesen, ennyi a követelmény. A boltban egyébként általában a fekete és a fehér közül lehet választani.
2016. máj. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azért veszek ált. fehéret, mert az klasszikus szín, nem fogom 2 hét után megunni, ha meg mégis, lehet ebayen venni 3-400 Ft-okért rá hátlapot.
2016. máj. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Egyetértek az egyik előző válaszolóval. Nekem is a színesek egy kissé gyerekes,gagyi hatást keltenek. Jelenleg egy fehér xperia z1c-m van. Ennek a kerete ugye fémből van. Hál istennek ennél a fehérnél a fém keretet nem festették le,de most őszintén. Inkább szerinted jobb döntés lett volna a rikitó rózsaszín vagy a kanárisárga,ahol ezt az elegáns keretet összegányolták a hátlappal azonos színnel??


Hát nem kössz... Egy telefon egy eszköz,nem egy gyerekjáték hogy hupilila színben pompázzon.

2016. nov. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!