Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki gyakran gúnyolódik...

Ha valaki gyakran gúnyolódik velem, az mit jelent?

Figyelt kérdés
Valami baja van velem, esetleg kisebbségérzése, vagy pont ellenkezőleg, hülyének néz és azt hiszi nem veszem észre és így akar nőni a többiek szemében?

2016. máj. 13. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
A gyenge emberek azt cseszegetik, akit náluk kisebbnek hisznek. Addig csinálja, amíg még látja, hogy veled megteheti.
2016. máj. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti,hogy szeretne egy kiadós orrbaverést. Add meg neki amit szeretne.
2016. máj. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ah te is latod, sok lehetősége lehet.

Kérdezd meg tole.

2016. máj. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2-esnél a pont.
2016. máj. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az a baj, hogy engem úgy neveltek, hogy ne legyek bunkó másokkal, inkább önmagamra koncentráljak. Ebből az sül ki, hogy ha valaki bunkó velem, észreveszem, csak nem adok neki hangot. Így persze a hülyék vagy azt hiszik, hogy nem veszem észre, vagy azt, hogy velem ezt rendszeresen meg lehet tenni. Baráti társaságban kellemetlen, mert onnan nem tudok 'kizárni' embereket, és bár különösebben nem érdekel, hogy ők, mármint a beszólogatósak mit gondolnak rólam, de a többiek jó lenne, ha nem csalódnának bennem ezek miatt a 'megtorlatlan' beszólások miatt...
2016. máj. 17. 09:13
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig volt valami extrém baromság a tarsolyomban, amit ilyen esetekben bevetettem. Pl megkérdeztem az illetőt, hogy jár-e még az anyja tyúkot lopni? Vagy, ami talán a legdurvább volt, megkérdeztem, hogy nem vagyunk-e rokonok, mert nagyon hasonlít az apám fäszára.

Hidd el, hamar leakadnak rólad, hiszen az ilyenekre nincs mit válaszolni.

2016. máj. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!