Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják úgy a nők,...

Miért gondolják úgy a nők, hogy a műköröm sokat dob rajtuk, és miért gondolják hogy vonzobbá válnak a férfiaknak tőle? Drága, semmi értelme, az más ha otthon kifestik, olcsó és igényes. Na de 4000-6000 ft-os műköröm minek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 13. 18:29
 61/98 A kérdező kommentje:
De nem ön magukért csinálják értsd már meg :D
2016. máj. 17. 17:59
 62/98 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten tetszik, ha egy nőnek hosszú műkörmei vannak! Persze csak ha ízlésesen van megcsinálva és kocka, nincs túldíszítve és egy színű. (Leginkább a piros különböző árnyalatai.) F/30.


Szóval szerintem sokat dob rajtuk és számomra vonzó. Persze nem minden nőnek áll jól, de többnyire soknak.

2016. máj. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/98 A kérdező kommentje:
Csak a poén h egykis díszért képesek több ezreket kifizetni.
2016. máj. 17. 18:37
 64/98 anonim ***** válasza:
Az a poén h vannak olyan férfiak akik millióért vásárolnak kocsit,két nap múlva meg darabokra törik.
2016. máj. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/98 anonim ***** válasza:
De miért.kell minden nőt egy.kalap alá venni.Én is egy kalap alá vehetném az összes férfit,de nem teszem mert sak te vagy egyedüli hülye.
2016. máj. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/98 anonim ***** válasza:
Kérdező, azért férfiként ne próbáld nekem, nőnek, bemagyarázni, hogy te jobban tudod, hogy a nők miért rakatnak műkörmöt, miért követik a divatot. Elenyésző az, aki direkt azért, hogy tetsszen a pasiknak. Ha mindenki azért követné a divatot, akkor nem lett volna divatos a háremnadrág meg a bő felső, boyfriend farmer. A többség vagy magáért követi (vagy mert tetszik neki, vagy mert olyan akar lenni, mint az XY fashionblogger/sztár, akit sokan szeretnek), vagy hogy a barátnőinek imponáljon. Ha a "pasiknak" akarnának tetszeni, akkor a fél város bugyi nélkül rohangálna miniszoknyában meg tapadós Mayo Chix haspólóban... már ha jó az alakja. A ducibbak zsákban vagy egyáltalán ki sem lépnének az utcára.
2016. máj. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/98 A kérdező kommentje:
Mind egy, a büdöséletbe nem ismertek be semmit, "nők" nem is fogtok. Gyenge érvetek van. Hagyjuk, iugysem fogtok meggyőzni erről, hisz mindenki tudja: a nők a férfiakért, a férfiak a nőkért. Erről szól. A lányok már első osztályban bőgnek merr nem tetszenek a fiuknak.
2016. máj. 18. 15:12
 68/98 anonim ***** válasza:
Köszi hogy megvilágosítottál, akkor én ezek szerint nem vagyok nő.. ugyanis magasról teszek rá hogy tetszem-e a pasiknak vagy nem. Megyek is péniszt operáltatni magamra... Meg egyszer majd csak megérted, csapkodhatod magad a földhöz,akkor is szeretik a nők a műkörmöt. Nem miattad hordjuk az biztos.
2016. máj. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/98 anonim ***** válasza:

Inkább ásd el magad kérdező,ne égesd tovább magad a hülyeségeiddel.Nem véletlen van a férfi és a nő is máshogy felépítve.Az meg hogy egy kislányról beszélsz mert nem tetszi a fiúknak?What a fuck? xD Hogy lehet ennyire buta?

Ez mindenkinek a saját dolga,hogy minek csináltat műkörmöt,olyan maradi gondolkodású vagy hogy nem igaz.

2016. máj. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/98 anonim ***** válasza:

Akkor elég érdekes első osztályba járhattál, mi még azon sírtunk, hogy nem kaptuk meg a világítós edzőcipőt meg a legújabb Barbie-t, meg hogy a tanárnéni azt mondta az o betűnkre, hogy ronda :D.


(ha meg későbbről beszélünk, az megint más kérdés, hogy vki azon sír, hogy nem tetszik a pasiknak... az nem attól függ, hogy hogyan öltözik, hanem azon, hogy hogy néz ki... amelyik csajnak helyes pofija, feszes teste és esetleg népszerűsége volt, az akkor is tudott válogatni a pasik közül, ha konkrétan szemeteszsák lett volna... az ezen való sírás nem a ruhákban gyökerezik, hanem mélyebben, a külsejükben... akkor felvehetnek minden szart, ami a srácok bevallása szerint tetszik nekik, ha nem szépek, megette az egészet a fene).


A divat meg inkább abból merít hasznot, hogy aki nem divatos és nem tud beilleszkedni, azt kiközösítik... a beilleszkedés meg nyilván a legtöbb esetben suliban pl. a saját neménél van, mert általában úgy kötődnek a barátságok és úgy alakulnak a klikkek. Vannak olyan lányok is, akiknek csak az a lényeg, hogy a pasik csorgassák rájuk a nyálukat. De a legtöbb esetben a lányok generálják ezeket egymás között... múlt héten is hallottam egy csajt, hogy megy műszempillát rakatni (kb. 14 évesen), mert ha nem teszi, a LÁNYOK kiröhögik.


Még egyszer mondom, pár évvel ezelőtt a háremndrág volt a legnagyobb trend. Mutass nekem egyetlen egy pasit, akinek a háremnacis csajok tetszeni akartak... akinek van egy kis esze, az tudja, hogy az átlag pasas kb. hányna tőle, mert nem feszül rá a csajszi testére és nem rajzolódik ki benne a vádli, a comb meg a popsika...


Ha már kapcsolatban van vki, akkor talán előjön az, hogy mégis mi tetszene a párjának.

2016. máj. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!