Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják úgy a nők,...

Miért gondolják úgy a nők, hogy a műköröm sokat dob rajtuk, és miért gondolják hogy vonzobbá válnak a férfiaknak tőle? Drága, semmi értelme, az más ha otthon kifestik, olcsó és igényes. Na de 4000-6000 ft-os műköröm minek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 13. 18:29
 81/98 anonim ***** válasza:
Dehogy ismered te a nőket. Aki ismeri a nőket, az nem ilyen. Te egy szánalmas senki vagy, és így próbálsz valami kis kontrollt szerezni a kisiklott életed felett. Nem ismered a nőket, félsz tőlük. Mert nem vagy elég nekik. Senkinek nem vagy az. Lenne lehetőséged változtatni. De mint minden lusta, gyáva féreg, te is csak pofázni tudsz meg okoskodni.
2016. máj. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/98 A kérdező kommentje:
Félek tőlük? Nekem csak létezik a jelenlegi, tőle nem félek és ez a lényeg. Milyen kisiklott élet? mondj nekem olxsn embert akiknek nincs gondja baja az életben. Neked is van! Önbizalom hiányos vagy, Neten lógsz állandóan, televagy csalódássak, azt várod hogy írjonak ki neked nem tetsző kérdéseket és kirobbanj, férgezz le másokat. na figyel cica nem érsz el vele semmit. A vélem még attól ugyanaz és nem fog a kedvedért változni.
2016. máj. 19. 00:47
 83/98 A kérdező kommentje:
Véleményem*
2016. máj. 19. 00:48
 84/98 anonim ***** válasza:
Akkor meg mi a francnak teszel ki kérdést ha csak szidni tudsz meg s.z.ar véleményeddel jössz.Normális gondolatod nincs,csak szisni tudod a nőket,ilyen barom vagy felnőtt létedre,érthetetlen,menthetetlen.
2016. máj. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/98 anonim ***** válasza:

80-as válaszodra.

De mi a francnak jössz provokálni ide másokat?Nem hogy inkább csendbe lennél,merr rohadtul nincs igazad és hülyeséget beszélsz.

2016. máj. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/98 A kérdező kommentje:
Azért van ez az oldal hogy kérdéseket tegyünk fel. Ha nem tetszik a kérdésem lehet tovább menni. Egy az, ez nem szidás, én arról nem tehetek hogy sírtok az igazságért. olvassátok el a kértést és értelmezzétek, és gondolkozzatok el hogy mi a különbség a kérdés között és a szdás között.
2016. máj. 19. 12:49
 87/98 A kérdező kommentje:
Sok férfigyűlölő jön ide cáfolni azt ami igenis igaz a lányok 80%-ára. Nem bírjátok lenyelni azt, hogy kritikával illetem őket e téren. Igen is vannak felszínes fiatalok-nők, akik a benyomás miatt műkörmöznek, és mert emmenek van, akkor legyen nekem is gondolkodás. Nem is elég már az hogy kifesti műkörmöshöz mennek. 2 hetente kiadnak, 3,500 ft-ot kb. De vannak olyan fanatikusok, akik 7000 pengőt kitesznek érne, de nincs ezzel baj. Én nem nézem le ezért őket, csak szerintem butaság annyit kiadni érte. Ezért nem kell megsértődni.
2016. máj. 19. 13:03
 88/98 anonim ***** válasza:
míg nem neked kell fizetni, szerintem semmi közöd hozzá.
2016. máj. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/98 anonim ***** válasza:
Igen,azért van ez az oldal,h kérdéseket tegyenek fel,de nem az hogy kritizálj meg provokálj másokat.Egyszerűen nem bírsz megérteni valamit,amit már 100-szor elmagyaráztak neked,de te még akkoris pattogsz és a saját igazadat adod,ami egy hülyeség,de mind1.A vélemény az vélemény,de hogy te másokat kérdőre vonsz.Inkább hagyd abba.
2016. máj. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/98 anonim ***** válasza:
Ha már az áraknál tartunk... az ilyen 2000-4000 Ft-os műkörmök az esetek többségében olyanok is, lakótelepen csinálja vmi proli csajszi szaktudás nélkül, gagyi alapanyagokból... azt én sem értem, amikor plusz 2000 Ft kiad arra, hogy legyen rajta kislepke meg kiscsillag, deitt is az van, hogy a minőséget is meg kell fizetni. Inkább adjon ki az ember többet, mint hogy másnap leessen meg felhólyagosodjon a körmök fele. Látszik, hogy úgy dumálsz dolgokról, hogy közöd nincs hozzá, nem értesz hozzá, de azért nyomod. Mint az otthonkás nénik a lakótelep előtt a padon.
2016. máj. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!