Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják úgy a nők,...

Miért gondolják úgy a nők, hogy a műköröm sokat dob rajtuk, és miért gondolják hogy vonzobbá válnak a férfiaknak tőle? Drága, semmi értelme, az más ha otthon kifestik, olcsó és igényes. Na de 4000-6000 ft-os műköröm minek?

Figyelt kérdés
2016. máj. 13. 18:29
 51/98 anonim ***** válasza:
Én utálom a műkörmöt, de ha szeretném, akkor hidd el, hogy pont leszarnám, másoknak megfelel-e, hogy műkörmöt hordok. Sőt, elárulok két nagy titkot. 1: műkörömben is lehet főzni, 2: ha a csajod nem főz, az nem jelenti, hogy neked is tilos.
2016. máj. 15. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/98 A kérdező kommentje:
Ok
2016. máj. 15. 08:17
 53/98 anonim ***** válasza:

- ezek a nők általában maguknak meg a haveroknak akarnak tetszeni, nem feltétlenül a pasiknak

- van az a réteg pasiban, akinek ez bejön... az ilyen undorító ízléstelen műkarmokat tettető nők rájuk hajtanak

- nekem is lesz műkörmöm egy héten belül kb., és pont azért, mint az egyik másik válaszolónak... baromi gyenge a körmöm. Próbálom növeszteni, úgy étkezem, szedem a körömersítő tablettákat, kenek körömerősítő lakkot, de mindig van 1-2-3 köröm a kezemen, ami csutkára törik, mert durván beszakad vagy épp lemezesen válik lefelé (és az elég érdekes látvány, hogy az egyik körmön szép hosszú a köröm, a másikon meg iszonyat rövid). Nem tudhatod, kinek miért van műkörme.

2016. máj. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/98 A kérdező kommentje:
De miért fordítotok olyan nagy gondot a körömre, és ha nem nől szépen? Szép ápolt legyen ez a lényeg.Biztos nem a körnön múlik az életed hogy az egyik nem ugyanaz mimt a másik. És akkor mivan? Pont műkörömhöz fordulnak, mikor más megoldás is van.
2016. máj. 17. 12:36
 55/98 anonim ***** válasza:
Kérdező, azt lehet mondani, hogy jaj, nem olyna gáz, de közben meg te mondod hogy szép és ápolt legyen. Nem tudom, láttál-e már lemezesen törő körmöt vagy olyat, ahol az egyik szép erős, a másik meg egy papírvékony rövid csutka sz.r (ami már magában rövid, mert régebben tövig betört, annyira rossz volt a minősége), hát nem mondanád azt arra, hogy szép és ápolt. Mint ahogy a többi ember sem. Csak ránéz a másik kezére, aztán fú, de ronda. Ha rendszeresen rövidre vágom, 2 nap múlva a renitens körmök akkor is elkezdenek töredezni. És nekem is fáj ránézni, nem tetszik, undorítónak tartom. Ilyenkor az ember belefárad abba, hogy tesz érte, de semmi hatása. Akkor inkább elmegy, és lesz egy visszafogott műkörme. Régen is volt már, és az osztálytársaim közül 2-en vették észre, hogy mű, azok is csajok voltak... mások meg nézték, hogy hú, de szép a körmöd.
2016. máj. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/98 A kérdező kommentje:
Akkot miért használ a nők 99%-műkörmöt?
2016. máj. 17. 13:10
 57/98 A kérdező kommentje:
Nem lehet a nőknek 90%-ának betöredezett körme.
2016. máj. 17. 13:13
 58/98 A kérdező kommentje:
Nem értem miért nem lehet betökélni hogy ez egy felesleges divat lett. Jó én elhiszem hogy valakinek tényleg rossz körbe van. De az elenyésző. És a rengeteg egyetemista, tini lányoknak miért van? Belehetne tökélni hogy divat.
2016. máj. 17. 13:17
 59/98 anonim ***** válasza:
Ezeket az adatokat a KSH-tól kérted le?
2016. máj. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/98 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam egy szóval sem, hogy minden lánynak rossz a körme. Le is írtam, hogy maguknak akarnak tetszeni, ez nekik tetszik... vagy azért, mert ilyen az ízlésük, vagy azért, mert követik a divatot. Csak azt írtam, hogy nem kéne egyből leírni senki műkörmöst, mert nem tudhatod, hogy miért van rajta (kiv. ha ez a 20méteres karom dollármintával meg strasszal D:).
2016. máj. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!