Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg buta vagyok?

Tényleg buta vagyok?

Figyelt kérdés

Társaságban vagy akárhol ha megszólalok senki sem veszi komolyan amit mondok mindig csak mosolyognak rajta vagy nevetnek és érezhetően lenézően kezelnek meg kezelik a véleményem. Elég rossz ez, hülyének néznek, úgy érzem butának néznek. Nem is vagyok valami sikeres, a magánéletemről akit érdekel privátban írok, hátha úgy könnyebb választ adni, azt nem akarom kiteregetni itt nyílvánosan. Csak ez a lenézés, hogy semmibe veszi mindenki a véleményem és csak mosoly tárgya vagyok mindenhol, a munkahelyen, társaságban is... Úgy érzem nálam nincs is butább ember a földön.

21f


2016. máj. 13. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
írd meg privátban
2016. máj. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Írd meg, de szerintem biztos nem vagy olyan "buta" mint ahogy beállítod magad.
2016. máj. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kérdéses alapján: igen.
2016. máj. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha már felmerül benned ez a kérdés, akkor van rá esély hogy nem. Aki igazán buta, abban fel sem merül hogy esetleg az lenne.
2016. máj. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy lehet ők túl okosak
2016. máj. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

" akit érdekel privátban írok, hátha úgy könnyebb választ adni, azt nem akarom kiteregetni itt nyílvánosan."


Aha.

Szóval "nyílvánosan" ( ami gondolom hasonlít a nyilvánosra, de valami apró eltéréssel)nem akarod kiteregetni, de bárki ismeretlennek, aki kéri, privátban leírod.


Hát már hogy lenne ez troll-kérdés...

2016. máj. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak másképp látod a dolgokat, s így nem értenek meg igazán a többiek. Gond lehet szerintem az önbizalmaddal, ha ez igaz, érdemes lenne feltárnod az okokat és dolgoznod rajta. Nyugodtan írj, ha úgy érzed, én is hasonszőrű voltam/vagyok, hátha tudok neked mondani valami hasznosan...
2016. máj. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!