Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Huszonéves fiú vagyok és...

Huszonéves fiú vagyok és akarok gyereket! Nagyon! Sőt nagyon cukinak tartom őket! Ez normális? 25f

Figyelt kérdés
Múltkor várakoztam, és volt egy kisfiú aki a nagymamával játszott. marha aranyos volt. Tiszta élénk igazi "rossz" kisfiú volt. rohangáltak a nagymamával, a végén azért nagymama elkapta a kisfiút de az tiszta aranyosan próbált menekülni. Persze sokaknak nem tetszett a váróban a műsor, de nekem az volt a fejemben hogy basszus de hazavinném magammal. és nem, nem pedo vagyok h elraboljam xD csak nekem is marhára kell egy ilyen kis aranyos gyerek. probléma az hogy a lányok nem annyira gondolkoznak így.... mindig a tökéletes anyagi biztonságot keresik habár ezt a büdös életeben nem találják meg mert sehol nem létezik 100% - o biztonság. ez persze a többség... 25f
2016. máj. 14. 22:04
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
50%

Jézusom, jó hogy nem valami orosz mail order bride-ot akarsz. Számodra a nő csak egy tárgy ami szül neked és behozod másik országból? Hát ne csodálkozz ha a "feministák" rád támadnak. Arról nem is beszélve, hogy attól mert valaki x országból származik, még nem biztosan lesz jobb. Kb olyan szintű általánosítás, mint hogy az angolok ridegek, vagy hogy a németek precízek. Legfeljebb arról van szó, hogy nekik nem áll rendelkezésükre az a tudás, neveltetés és lehetőségek aminek alapján teljeskörő döntés tudnának hozni. Ez tudod olyan, hogy a szobamacskának is csak azért nem hiányzik a kert, mert nem tudja, hogy milyen az. Te csalással akarod megkapni azt amire vágysz. Azt hiszed jobban fog szeretni, jobban fog a kedvedre tenni, jobban fog értékelni, jobban fog neked gyereket szülni, csak mert rosszabb helyről jött? Ez aztán a nagy dicsőség. Azért érzelmeket szeretnél, vagy ez valami tiszta üzlet lesz?

Senki fizetését nem nézem le, csak tudod 100 ezer forintból még pelenkára sem fog rendesen telni és azt viszont pontosan tudom milyen az amikor egy gyereknek nélkülöznie kell és baromira nem kívánom azt másnak és pontosan tudom, hogy jobban is lehet élni, akárhogy kapálódzol. Az ilyen kamuszöveg, hogy 'csak szeretet legyen' bullshit, a gyereknek ugyanolyan trauma amikor egész életében nélkülöznie kell.

Ez a teljes anyagi biztonság egy nagy mellébeszélés, ilyet senki sem akar. Egyszerűen anyagi biztonságot akar, pont. Egy olyat amin látszik, hogy nem csak pillanatnyi dolog, hanem volt egy kis múltja és némi jövője is valószínűleg lesz, emellett némi tehetséget amivel újra lehet építeni ha esetlen elveszik. Érdekes mód, ezt elég sok ember képes biztosítani. De nálad valószínűleg beakadt a lemez, hogy folyton ezt a fantáziát ismételgeted. xD

A házaid szép dolgok de az az igazság, hogy azokért te semmit sem dolgoztál, csak azt bizonyítják, hogy éretlen fiúka vagy, akinek még semmit sem kellett tenni az életben. És még te véded szegény kisembereket akik keményen dolgoznak. Jó vicc. xD

Amúgy meg nekem nem kell más anyagi biztonsága, én sosem leszek hajlandó kiszolgáltatni magam másoknak, így bőven lesz időm a saját biztonságomat megtemerteni, bármelyik "Órszágban" is telepszek le. Ami más országok drága díjait illeti, azt a részt kihagytad, hogy ott a fizetés is több. És tudod van egy csodaszer aminek a neve: tanulás. Sok embernek bejött már. Te úgy beszélsz mintha a pénz az valami véletlen folytán ugrana az öledbe és ugyanúgy menne el. Nem, aki tesz érte annak szinte biztos, hogy valami sikerülni fog.

A 10 milliós autókat meg leszrom, szóval te se találj ki rólam hazugságokat. :D

2016. máj. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
33%

Amúgy meg kicsit melléfogtál a személyeskedéssel. Nem Pesten lakom és plázába sem járok. Legfeljebb szigorúan azután, hogy kitrágyáztam az állatokat. :D És te tudod hogy kell megfogni a lapátot amíg a lakásaidon ülsz? És csirkét láttál már celofánon kívül? xD

Nagyon görcsösen vergődsz hogy valami dobozba szoríts mindenkit, csak ez nem így működik a valóságban. Nem csak akkor lehetek feminista (mármint szerinted az, mert én nem címkéztem magam) ha fővárosi plázapipi vagyok.

2016. máj. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
50%
70%-os, állitsd már le magad. Már engem is idegesit, hogy szegény kérdezőt minden f4szságért támadod, meg minden egyes szavát kiforgatod :D Hol irt ő pl. olyat, hogy behozat külföldről magának nőt? XD Te honnan szeded ezeket? Én is komolyan azt mondom, hogy kezeltesd magad, mert nem vagy normális. Ha élőben ismernélek, még a gyerekemet is átvinném az utca másik oldalába előled.
2016. máj. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
én már nem írok neki vissza, lezártam magamban. nincs értelme itt szenvedni vele. ez az én életemet és ügyemet előre nem viszi. a gyerekek továbbra is cukik, és tudom semmi nem fenékig tejfel de szerintem ez alapvető emberi ösztön hogy szeretjük a gyerekeket és szeretnénk gyereket -főleg a nőknél-, hisz enélkül kihaltunk volna nagyon rég...
2016. máj. 16. 16:47
 35/38 anonim ***** válasza:
49%
A 70 %-os nem 100-as! Ez fix. :)
2016. máj. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén, te ha ránézel a kérdésre komolyan egy érett embert látsz? Ikszdék meg "marhára kell egy cuki gyerek". Ennyi amit fel tud hozni. Ez nem a valóság hanem egy álomkép. Egy éretlen kisfiú ezek alapján. És még ő van felháborodva. Egy ilyet nem lehet komolyan venni ebben a kérdésben. Lehet én nem vagyok százas, de én amire vágyom megkapom. Ő nem kapja meg, azért írt kérdést. Akkor mégis vele van a baj. Nem csoda, hogy ilyen gyerekes egyénnel még senki sem akar családot alapítani.
2017. febr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, hogy társra és családra vágysz. Viszont azt is számítsd bele, hogy most 25 vagy és, ha mostanság megismerkedsz életed párjával, akkor is legalább 1-2 év el fog telni addig, amíg komolyabbra fordul a dolog, mert azért meg akar majd ismerni téged és ez nem megy egyik percről a másikra.Ami az anyagi biztonságot illeti, teljes biztonság tényleg nincs, de az elöző válaszokban elhangzott, hogy perspektíva és az a kitartás és képzettség, ami ahhoz kell, hogy esetleg munkát találjon valaki tényleg kell. Munkát találjon, ha elvesztené. A túlterheltség, ami egy újdonsült anyát jellemez, egy részt abból adódik, hogy egy csomó olyan feladattal kell szembe nézni, amiben még nincs rutinja az illetőnek és ezért lassabban és nehezebben megy. Szerintem a problémák jelentős részét meg lehet oldani kommunikációval és kompromisszum készséggel.Ami a kényelem feláldozásával járhat, de erre nem mindenki hajlandó. A feminizmust manapság sokan szitok szóként használják és ezzel nem tudok egyetérteni, mert én nagyon hálás vagyok az elődeimnek, akik kiharcolták azt a lehetőséget, amivel most élek is, hogy tanulhatok, véleményt nyilváníthatok, nem kell a férjem/apám beleegyezése ahhoz, hogy az orvos megoperálhasson. Nem csak az az egyedüli út áll elöttem, hogy szépen mosolygok, varrok, játszom valamilyen hangszeren és próbálok valakit ezzel lenyügőzni. Szóval a feminizmus valóban kicsit felborította az erőviszonyokat. Engem az zavar, hogy sokan nem egyenlők akarnak lenni, hanem egyenlőbbek és ezt a fajta előny szerzést feminizmusnak álcázzák és ez rossz fényt vet mindenre. Nem pártoskodni akarok és valahogy minden hozzászólásban olvastam olyat, amit meggondolandónak ítéltem, de le szerettem volna írni, hogy én hogyan látom a helyzetet.
2017. márc. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom, élmény volt olvasni :D

A válaszolók kétharmada vmi liberális férfigyűlölő csürhe, a kérdező meg úgy felkapja a vizet mindenen, hogy csak na!


Amúgy teljesen normális ez, kérdező. Jó lenne, ha több ilyen fiú lenne, mint te.


16 éves nem plázacica Budapestről.

2017. márc. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!