Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ciki ha egy...

Szerintetek ciki ha egy lány/nő gyakran pisil bokorba, fűbe ahelyett hogy vécét keresne?

Figyelt kérdés
Én hétvégente ezt szoktam csinálni mikor barátommal az autóban ülünk, simán kimegyek a kocsi mellé, úgyis valami erdős mezős területen szoktunk megállni. Úgyse jár arra egy lélek sem, és sötét is van. De egyesek szerint ez igénytelen, nőietlen szokás. Nem is értem mit várnak, mikor éjjelente csak a benzinkutak vannak nyitva, egy éjszaka alatt 3 szor kocsikázzunk el a kútig ha pisilni kell? Hülyének is néznének, meg persze ingyen nem lehet használni. Arról nem is beszélve hogy az ilyen wc-k micsoda fertők, az erdőben guggolva viszont még senki nem szedett össze fertőzéseket. Ugyanugy lehet használni wc papírt-zsepit, utánna meg kézfertőtlenítő gélt.
2016. máj. 18. 17:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak rossz a (prosztatája), prosz-nyanyája!
2016. máj. 19. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!