Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Önbizalmat illetve nőkkel...

Önbizalmat illetve nőkkel való kommunikációt hogyan lehet növelni illetve fejleszteni?

Figyelt kérdés

Más próbálta már önmagát fejleszteni vhogy?Mit javasoltok?

24\F

barátnőm még nem volt,és mindig izgulok ha egy lánnyal kell beszélgetnem


2013. nov. 20. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
csinálj olyat amivel felülmúlod önmagad, meg olyat amitől nagyon félsz.
2013. nov. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Beszélgess ismeretlen nőkkel. Nem muszáj olyanokkal akik bejönnek. Ha nem jön össze a beszélgetés akkor úgysem látod többet.
2013. nov. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne úgy állj a lányhoz mint ha vizsga lenen légy spontán és lényegre törő ha rágörcsölsz abból sajna nem jössz ki jól. .
2013. nov. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
mekkora lúzer lehetsz..
2013. nov. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14-15 éves koromba én is be voltam tojva a lányoktól, de aztán 16-17 éves koromra valahogy kinőttem.
2013. nov. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
bátran nyitottan :)
2013. nov. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Két dologgal. Egyrészt meg Kell tanulnod elhinni, hogy te is ugyanolyan jó vagy mint más. Az önbizalom hiány a saját vélt hiányosságainkból fakdóan keletkezik. én éveken ketesztül mantráztam hogy ugyanolyan jó vagyok mint más, amíg el nem kezdtem elhinni. Ma már nincsen ilyen bajom.


A kommunikációt pedig: kamera(nem telefon) elött állj és olvass fel egy regényből, és ezt a kamerával rögzítsd. Tedd ezt úgy, hogy legalább egy ember még ott van. Egyrészt ez eléggé nehéz egy gátlásos embernek, tehát már ezzel is fejlődsz, másrészt visszanézheted hogy min lehet javítani(testtartás, hangszín, hangerő stb.)


Nem kamuzok, mert komm. tréning keretében is ezt Kell csinálni, és nagyon hatásos.

2013. nov. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
három rendes feles, 1 sör - the golden path
2013. nov. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!