Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy kezelitek ha valaki...

Ti hogy kezelitek ha valaki nem annyira rokonszenves?

Figyelt kérdés

Lehet az rokon is, akik szoktak olyan nagyoló dolgokat mondani, okoskodni,csak hogy középpontba legyenek, és ők mindig jobban tudják. csak azt érezni hogy annyira eltér az értékrendszerünk, s hiába ha beszélgetést kezdeményez, vagy kérdez, előbb utóbb úgy is az lesz hogy megakarja magyarázni, oktatni, ergo én érezzem magam hülyének.

Hogy kezelitek ?


2016. jún. 7. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyobb társaság van kerülöm. Egyébként nem keresem a társaságát. Ha valami kényszerből (pl. mellém ültetik) a közelembe kerül olyasmire terelem a szót, amihez nem ért, vagy tudom, hogy nem érdekli, hátha a másik oldalival kezd beszélni. Ha tényleg nincs menekvés akkor igyekszem olyat kérdezni tőle, ami valamelyest érdekel, de nem értek túlzottan hozzá, így még érdekeset is hallhatok tőle.

Ma már nem érzem magam hülyének az ilyenek mellett, mert tudom, hogy ez egy felvett viselkedés és nem velem ilyenek, hanem mindenkivel. Tudd, hogy ez nem Neked szól, hanem ez az ő túlélési technikájuk. Ha így nézel rájuk akkor egy idő után kevésbé fognak zavarni.

2016. jún. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

attól függ, miért nem rokonszenves

ha valami olyan ok miatt, ami számomra furcsa, vagy esetleg érdekes stílusa (bizonyos határokon belül), akkor megpróbálom megérteni és elfogadni

ha pedig olyan ok miatt, ami számomra elfogadhatatlan, akkor meg kerülöm a társaságát

2016. jún. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat!
2016. jún. 7. 19:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Elkerülni a francba az ilyet.
2016. jún. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!