Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki külsőre igénytelen, az...

Aki külsőre igénytelen, az mitől lesz az?

Figyelt kérdés
2016. jún. 7. 23:53
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
14%

Ideje volt már véleményt nyilvánítanom, úgyis viszonylag ritkán teszem.

Bizonyítottan rendkívül magas az érzelmi intelligenciám, nagyon is átérzem az adott közösség véleményét, túlságosan érzékeny vagyok, ezért is kialakult bennem egy reakciósorozat. Magyar nyelv- és irodalomból is jól teljesítettem annak idején, bár véleményem szerint részben az osztályozás általi megítélés is csak beskatulyázás.

Valóban nem akarok alkalmazkodni egy olyan társasághoz, amelyet elvakított a modern világ/média füstje. Mindig vannak kivételek, de az évek során bőven volt alkalmam megtapasztalni az itt zajló dolgokat, és nem kérek belőlük. Kell egy ember, aki végre kimondja az Igazat a feldühödött, megkeseredett tömegből kiemelkedvén.

2016. jún. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
5%
Főként a 12:28-as válaszolónak címeztem az előbbi válaszomat.
2016. jún. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:

"Szomorú, hogy manapság kultúráltnak az ecsetfejűség számít, és még hosszú hajnál is az oldalt borotvált."


Nagyon rá vagy kattanva erre a hosszú haj témára. Nálunk anno a gimiben egy hosszú hajú srácba volt mindenki belezúgva. Szerintem nem mindegy, milyen az a haj, kizárólag azon múlik. Csak nem fogod azt mondani, hogy ők nem tetszenek senkinek:


[link]


[link]


[link]



Ez viszont gáz (és a nem a pasival van baj, aki a képen van):

[link]


Azon kívül sok férfi azért növeszt hosszú hajat, mert hajrá Iron Maiden, de nem azért, mert van kedve/ideje ápolni, vagy mert VÉGIGGONDOLJA, mi áll jól neki. Ez ugyanolyan, mint amikor sok lány ész nélkül kiszőkítteti a haját. A többieknek is fogok válaszolni, de még csak itt tartok.

2016. jún. 8. 13:51
 34/50 A kérdező kommentje:

" Csak a saját nevemben tudok beszélni, de én a genetika miatt. Egyszerűen baromi szőrös vagyok és nehezen jön fel rám izom, így vékony is."


Ez még egy dolog, de pl. az ilyen "fél szád fölött nő csak bajszod" bajuszt mért nem lehet leborotválni?


Aki kérdezte, hogy a kócos hosszú hajjal igénytelen-e. Nem, szerintem nem. A kócos hajon látszik, hogy eleve kócos-e, vagy a szél kócolta össze. És a reggel nem fésülködők se tudják elhitetni, hogy nem az ágy gyűrte össze.


Köszi a válaszokat (bár az elején ketten eléggé szétoffolták).

2016. jún. 8. 13:55
 35/50 A kérdező kommentje:

"Magyar nyelv- és irodalomból is jól teljesítettem annak idején, bár véleményem szerint részben az osztályozás általi megítélés is csak beskatulyázás. "


Nem tudom, ez hogy jön ide. Ha azt akarod vele bizonyítani, hogy jobb a szövegértésed, akkor én nyelvészetből tervezek doktorálni, mégis a másik válaszolókkal értek egyet a nyelvhasználatban.


De eléggé szétoffoltátok a kérdést (még ha sokan jó szándékból is).

Egyébként nem akartam senkit megbántani. De nem értem, egyesek hogyan lehetnek olyan igénytelenek, amilyenek. Nem hiszem, hogy ne lenne jobbra igényük, mert ugyanakkor meg csúnyának mondják magukat (sokan közülük). De sokan nem csúnyák, egy kis idő ráfordításával sokat javulhatna a kinézetük. Ezért nem értem.

2016. jún. 8. 14:02
 36/50 A kérdező kommentje:
Utólag lehet, hogy akit igénytelennek linkeltem, őt se kellett volna annak titulálni.
2016. jún. 8. 14:05
 37/50 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ez a kép, Bradley itt tényleg igénytelen. Ez is a cél (ez a kép a Csúcshatás című filmből van), pont azt mutatja be, hogy mennyire le van robbanva szegény, szerintem teljesen hitelesen.
2016. jún. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:

Kérdező, amit linkeltél, az még istenes :). Ennél sokkal igénytelenebbeket látok utcán, főleg a növesztem és lóg bele a vakvilágba kategóriában... [link]

pl. ez. csatak zsír a haja... ennyire igénytelen pasiknak, vagy akik nem tudják, hogy ápolják a hosszabb hajukat, sokkal jobb és praktikusabb a rövid, jobban is állna. és ilyenből van hosszabb hajjal is, csak arra nem találtam hirtelen netes képet.

2016. jún. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
22%

Kivágjátok a fákat, háborúztok, elpusztítjátok a bolygót.

Semmi tiszteletet és szeretetet nem tanúsítotok a természet és a történelem iránt.

Akkor miről is beszélünk, kedves kommentelők?

2016. jún. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
16%
Úgy próbálsz beszélni, mintha valami idős bölcs lennél, kedves kérdező. A valóságban egy alig huszonéves, okoskodó gyerek lehetsz.
2016. jún. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!