Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki külsőre igénytelen, az...

Aki külsőre igénytelen, az mitől lesz az?

Figyelt kérdés
2016. jún. 7. 23:53
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:

"Szerintem jó ez a kép, Bradley itt tényleg igénytelen. Ez is a cél (ez a kép a Csúcshatás című filmből van), pont azt mutatja be, hogy mennyire le van robbanva szegény, szerintem teljesen hitelesen."


Nem láttam a filmet. Azért őt linkeltem, mert róla tudjuk, milyen, ha nem igénytelen, nem lehet azt mondani, hogy szegény így született.

2016. jún. 8. 16:15
 42/50 A kérdező kommentje:

"Úgy próbálsz beszélni, mintha valami idős bölcs lennél, kedves kérdező. A valóságban egy alig huszonéves, okoskodó gyerek lehetsz."


Mondod az után, hogy a fák kipusztításáról beszéltél. Te hoztad be az irodalmat, ráadásul visszajársz a kérdéshez, amivel nem értesz egyet. Nem értem azt sem, miért viselkedem én a megmondó bölcsként, amikor mindenki egyetért velem.


A többieknek: igen, én is igénytelenebbet akartam linkelni, de én se találtam.

2016. jún. 8. 16:17
 43/50 A kérdező kommentje:
Minden esetre nem érzem úgy, hogy választ kaptam volna. Nem értem a motivációjukat.
2016. jún. 8. 16:19
 44/50 anonim ***** válasza:
74%
40-es, az okoskodó tejfölösszájú meg magát bölcsnek képzelő pont te vagy. Persze, a mai ember fujj-fujj, szennyezi a környezetet... de azért te is használod a netet, áramot. Ez a tipikus igénytelen hipszter jut eszembe, aki a márkás nadrágjában ücsörög a "jujj, de bio" kávéspoharával a kezében, és fröcsög mindenre, ami népszerű és új. Kb. az jutott rólad eszembe, hogy "attól, hogy nem értenek meg, még nem vagy művész".
2016. jún. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
6%

Majdnem mindenki használja az áramot, netet stb., de szerencsére nem mindenki van azon a véleményen, hogy "pusztítsuk el a természetet".

Nem követek semmiféle modern divatot, vagyis az öltözködésemben sem lelhető fel igazán a márkás tömegstílus.

Nem kávézom, mert alapvetően is nyugtalan típus vagyok.

2016. jún. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
63%

Csak én nem értem, hogy hogy jön ide a környezetvédelem?

Az oldalnak van egy szabályzata, többek között az áll benne, hogy ne offolj.

De ha már itt tartunk, vegán vagyok, szelektíven gyűjtöm a hulladékot, tudatosan vásárolok, környezetbarát tisztítószereket használok, nejlon zacskó már évek óta nem fordult meg a kezemben. Alkalmanként még szemétszedésen is részt veszek, sőt, egyetemi éveim alatt önkéntes voltam a helyi állatmenhelynél.

Mégis figyelek a megjelenésemre, egy kifejezetten csinos, dekoratív nőnek tartom magam, és ilyen visszajelzéseket is kapok, pedig kevés márkás ruhám van. Komolyan nem értem, hogy hol függ össze ez a dolog.

2016. jún. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

Ja és kérdező, szerintem választ kaptunk, van aki ettől érzi magát egyedinek, bár személy szerint nem értem, hogy miért pont a slampossággal kell kitűnni, az meg végképp magas, hogy ettől miért érzi valaki magát felsőbbrendűnek.

Sokaknak pedig csak szimplán nincs szépérzéke, szerintem olyan is van, aki csak szimplán lusta hajat és fogat mosni.

2016. jún. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:
Igen, valóban kaptam választ, bár nem úgy, ahogy elképzeltem, de így talán ez szemléletesebb volt.
2016. jún. 9. 21:29
 49/50 anonim ***** válasza:

Nem értem min vitázik itt mindenki. :D Most találtam ezt a kérdést és OMG


Mitől lesz valaki igénytelen? Attól, hogy paraszt és jól érzi magát koszosan ,szutykosan,randán.Ez neveltetés kérdése. Ennyi.

2016. jún. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:
Csak sokan közülük arra vágynak, hogy bár ilyen meg olyan szépek lennének, ezért nem értettem.
2016. jún. 18. 17:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!