Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért rajonganak ennyire az...

Miért rajonganak ennyire az emberek a labdarúgásért?

Figyelt kérdés
Mondja el nekem valaki mi olyan izgalmas ebben a sportban.

2016. jún. 8. 09:57
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
75%
Mivel egy meccs jó hosszú, így jó sokat lehet aludni alatta és az asszony se macerál addig, mert azt hiszi, hogy a meccset nézem. Pár üveg sör is jobban elfogadott ilyenkor.
2016. jún. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
89%
Vadászás... akkor nőként miért szeretem?
2016. jún. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
95%
Valamelyik ősöd vadászott nő létére:D
2016. jún. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
23%
Amiért a rómaiak is szerették a gladiátor játékokat.
2016. jún. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
87%

- megvan csoportos/közösségi érzés (csoportosan szurkolhatsz, játszhatod)

- lehet erőszakos és igazságtalan (az emberi akaratlanul is figyel ezekre, mert igénye van ezekre, azért mert ilyesmi megtörténik nem fogja megutálni, csak jobban szeretni)

- ha nő vagy, kigyúrt pasikat látsz

- ha férfi olyan embereknek szurkolhatsz, akik ugyanonnan indultak mint te csak sikeresek lettek ami te sosem leszel..

- olcsó (szegények sportja, labda és terület elég hozzá)

- szórakoztató (ki lehet kapcsolódni egy sör mellett, vagy stadionban ugrálva)

- a kimenetelekben nagy a variancia (értsd, gyakran egy merész húzással egy gyengébb csapat is megverhet egy erőset, ez tüzeli is a szurkolókat)

- eladható és agyonreklámozott (nemhiába pózolnak minden üdítőitalon focisták, ez jó pénz a cégeknek, akik cserébe támogatják)

2016. jún. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
73%
Mindenkinek más az ízlése. Lány vagyok, de még is oda vissza vagyok az amerikai fociért. Hogy miért? Mert izgalmasnak találom, nem a pasik miatt, hanem mert tényleg érdekel. Ami viszont elég durva hogy vannak már olyan helyek ahol az utcára sem teheted a lábad, mert fejbe vágnak egy rohadt üveggel. Elmennél vásárolni, dolgozni vagy akár hová, de nem teheted meg mert az idióta focidrukkerek épp az utcán verik egymást agyon székekkel meg minden mással ami a kezükbe kerül. Ha meg még is megkockáztatott hogy kilépsz az utcára azzal kell számolnod hogy lehet hogy valaki agyon ver egy hülye sport miatt, miközben téged teljesen hidegen hagy a b*zi foci. Komolyan minek kell ennyire megőrülni? Mire jó ez? Miért nem lehet kulturáltan szurkolni? Nekem ezt magyarázza el valaki. Plusz Párizsban ott van a terror veszély, ezek meg az utcán viaskodnak? Nem félnek hogy seggbe robbantják őket? Hát szép mondhatom. Ennél jobban nem is fejlődhetünk vissza. (nem vagyok senki ellen, ne értsétek félre. Mindenkinek meg van a saját szenvedélye/sportja. Csak szánalmas hogy egy hülye sport miatt fejére áll a világ)
2016. jún. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
23%
Én pankráció fan vagyok, ezért a futball mint sportág nálam teljességgel tárgytalan, de ettől függetlenül tudom másoknak tolerálni a nézését.
2016. jún. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%
ez ilyen egyszerű : [link]
2016. jún. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
61%
Én sosem értettem, mit lehet abban élvezni, hogy kb 2 órán keresztül terelgetik, meg rugdalják emberek a labdát. Valahogy nagyon nem az én világom. Szoktam néha Fifázni haverokkal, az kis ideig leköt, de nézni valahogy nem tudnék meccset 10 percnél tovább.
2016. jún. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
De akkor miért folyton ezt nyomatják a TV-be? Az Olimpiának nem kerekítenek ekkora feneket.
2016. jún. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!