Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért rajonganak ennyire az...

Miért rajonganak ennyire az emberek a labdarúgásért?

Figyelt kérdés
Mondja el nekem valaki mi olyan izgalmas ebben a sportban.

2016. jún. 8. 09:57
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
21%
Számomra, igazi rejtély. Annyira unalmas, igen sokat kéne fizetni, hogy végig nézzek egy focimeccset.
2017. jan. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
Tényleg nem értem mi izgalmas van a labdarúgásban.
2017. márc. 9. 16:23
 33/44 anonim ***** válasza:
43%
Ez a sok válasz csak mindenféle mismásolás. Azért népszerű, mert rettentően primitív sport. Nem kell gondolkozni. Az emberek nagy része szintén primitív, buta, ezért szeretik a labdarúgást. Én természetesen nem tartozom ebbe a körbe.
2017. márc. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
15%

A férfiakban ez gyerekkorbol megmaradt ELEMI ösztön. PONT olyanok a fociimádok es pl dusgazdag autómagnások mint az én két évesem a pöttyös labdával es matchbixaival. A mindene!:)


A férfiak valahogy nem nőnek fel :)

2017. ápr. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
*szoval ez semmiképpen nem tudatos rajongás. Így születnek.
2017. ápr. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
42%
A nőkben meg ugye a gyerekkorbol megmaradt babázos ösztön kerül felszninre felnotten. Szoval ők sem nőnek fel :)
2017. ápr. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
33%
Manapság a foci a majmok színészkedéseiről szól és a nagyképűségről tehát jogos a kérdés mert a közönségnek cirkusz kell, erre meg cirkuszi majmok meg bohocok kellenek, a mai focisták nagy része megfelel ennek a feltételnek, aki meg nem az nem lesz sztár, max jó játékos akire felfigyelnek de nem beszélnek róla mert nem majom és előbb utóbb már nem fognak vele foglalkozni.
2017. máj. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

Baromi egyszerű, de mégis kihívást jelent és csapatjátékot igényel. Csak egy labda kell hozzá és egy kis hely. A kézzel játszott labdajátékoknál mindig az a nehezebb, hogy a másik kezéből elvenni a labdát egy nehezebben "szabályozható" folyamat, a kosárlabdában ezért kell pattogtatni. Labdarúgásnál ez nem probléma, ennyiben is egyszerűbb.

Az emberek mindig is szerettek egymással versengeni, szerintem a legtöbben itt is akik nem szeretik a focit, azért valamilyen játékot ti is szerettek, legyen számítógépes, vagy társasjáték, más sport, küzdősport, kártya stb. A foci a legyegyszerűbb labda játék és szegényebb környékeken is simán játszható.

Egyébként én se vagyok nagy foci rajongó, de egy jó haveri társasággal azért nem rossz, el lehet vele lenni :)

2017. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
Nincs benne semmi izgalmas. Futkosás a labda után. Sárga lap piros lap unalmas .
2017. jún. 18. 09:27
 40/44 anonim ***** válasza:
Hehe... Tipikus. A kérdező megkérdezi hogy mi az értelme ennek a hülyeségnek, erre nekiállnak reklámozni...
2022. máj. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!