Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan "férfiról" aki csak az interneten hőzöng, és keménykedik?

Figyelt kérdés
Illetve autóban ülve, majd ha a pirosban mellé ér az ember, bebújik az ajtó mögé, nehogy lássa valaki?
2016. jún. 8. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen?
2016. jún. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ott éli ki magát, mert a való életben nem lehet domináns :) De egyébként nem csak férfiak vannak ilyenek.

Egy-egy cikk alatt csak úgy röpködnek a káromkodások nőktől és férfiaktól is.

2016. jún. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ha cikkek alatt nők káromkodnak, azok ilyen 50+ os nőcik, ha meg fiatalabb, az egy különleges kategória.

Nőkre nem nagyon jellemző ez, szerintem.

2016. jún. 8. 12:10
 4/7 anonim ***** válasza:
3: pedig de. Mindig el is csodálkozom, hogy egy nő hogy lehet ennyire közönséges.
2016. jún. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha farkasok lennénk, ez a típus lenne az omega...sajnos nincsenek annyira dominánsak, hogy érvényesítsék önmagukat a valóságban is...vannak ilyen típusú emberek.
2016. jún. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én általában kimondom a véleményem szinte mindenről. De törekszek rá hogy szrmélyeskedés és minden sértő hangnem nélkül tegyem. Sokaknak nem tetszik, de általában élőben nem szoktak annyira ellenem szólni. Ezzel szemben az internet harcosaitól kapom ezeket a privát üzeneteket mi szerint ő szét fog engem törni. Egy ismerősömtől tanult teknika szerint ezeket általában annyival reagálom le hogy a lehető legudvariasabb módon megírom hogy akkor találkozzunk és lehetőséget kap megpróbálni. Ezeknek csak a szájuk nagy, éppen ezért mikor valaki nem felveszi a szájhős játékot velük hanem közli hogy rendben, akkor legyen ahogy akarják és verekedjünk akkor rögtön megijednek. Általában odaböknek még valami apróságot és többet nem hallok felőlük. Eddig két éve heti 1-2 ember meg akar verni a facebookon pusztán azért mert nem értek velük eggyet. Mindegyik önképzett MMA harcos ninja aki 8 oroszlánt küzd le egyszerre puszta kézzel, de valahogy annyira egyik se volt határozott hogy komolyan gondolja amit ír. 2 év alatti fenyegéteskből egy ember se volt aki beváltotta volna mikor alkalmat kapott rá.
2016. jún. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az embereknek a 99 százaléka ilyen. Nők és férfiak is. A hátad mögött keltik a feszkót. Azt vallom hogy ugyanígy kell tenni velük szemben hogy átérezzék milyen. Pedig én volt már hogy odaálltam egyik másik elé és akkor na mondjad baxkikám. De eddig érdekes hogy ugyanígy nem állt elém még senki.
2016. jún. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!