Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez az igazságtalanság emberek?

Mi ez az igazságtalanság emberek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval 3 rétegre osztódunk fel...


Vannak a tökéletes emberek akik mindenből a legjobbat hozzák,jó képüek,okosak és még sorolhatnám ezek az emberek mindent megkapnak szó szerint mindent.


Vannak a normál fajta emberek akik mondjuk okosak de nem jó sportolók...vagy jól néznek ki de hülyék


Utána jönnek a kuka emberek (nem akarok ezzel senkit se megsérteni még mielött valaki magára venné) Én is ide tartozok...Szarul nézek ki,nem vagyok okos,nem vagyok jó spórtoló,nincs meg mindenem.


És én úgy látom hogy ez nem fog soha változni örökre fenmarad már ez az úgy kifejezett emberi besorolás.


Ne gyertek nekem hogy nincs tökéletes ember mert ismerek párat akik igen is azok...mindenben és én úgy veszem észre hogy akik a legalsó kategóriába tartoznak azok nem is kapnak esélyt hogy legyen belőlük valaki...


Miért van ez?


2016. jún. 13. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Mert nyilvánvalóan komplexusod van és alacsony önértékelésed, így nem tudod normálisan látni a többi embert, általánosítasz, és a társadalmat meg a géneket meg mindent a világon okolsz azért, mert te éppen semminek nem érzed magad?

Egy kérdés sem ennyire egyszerű. Valóban nincsenek tökéletes emberek, még ha azt is gondolod ismerőseidről, hogy tökéletesek.

Először az önértékelésen javíts.

2016. jún. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

3 réteggel nem értek egyet.

Tényleg vannak a tökéletesek.

Vannak akik valamiben elég jók, kinézet, ész, valami tehetség.

Alattuk jönnek az átlagos emberek.

Ez alatt a kuka.

Szóval attól, hogy átlagos vagy, attól nem kuka. Kuka az aki nem tud megélni a saját lábán, semmit se tud elérni a saját hibái miatt.


Te inkább egy elszomorodott átlagos ember vagy, akiből kuka lesz ha nem változtat.

Tanulni, célokat kitűzni soha nem késő.

A kinézet is elhatározás függvénye, kondi bérlet egy 10-es, rendes kaja a mostani+10-20e ft, és már meg is van a szuper kinézet.

Ész? Tanulni ingyen van.

Jah, hogy ehhez elhatározás, kitartás kell?

Sajnálom, nem mindenki kapja meg ezeket alapból, ha nincs meg akkor megszerzed.

2016. jún. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
lehet igazad van:)
2016. jún. 13. 23:17
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Sok baromságot összehordtál,szerintem aludj rá egyet.
2016. jún. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jah kéne...most hogy így visszaolvasom szebben nem is lehetett volna megfogalmazni
2016. jún. 13. 23:19
 6/8 anonim ***** válasza:

Valamiben mindenki tehetséges. Ezt meg kell keresni, meg kell találni. Ha megvan, az óriási önbizalmat ad. Nézd meg Woody Allent, például... nem az első kategória, a besorolásod szerint, úgy ránézésre.


A kisugárzás nagyon fontos, öltözködéssel, stílussal (hiteles viselkedésre gondolok, nem csecsebecsékre) is rengeteget lehet dobni rajta.


Plusz ami nagy tanulság, hogy sokszor olyannak látnak mások, amilyennek te akarod láttatni magadat.

2016. jún. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen ez is igaz de engem az zavar hogyha valaki aki nem úgy öltözködik mint a tinik töbsége és SZÓTLAN akkor már minden nagy arc rá szál és cseszegetik...Ezt nem tudom megérteni mi szükség van erre, utána pedig ha bekeményit és szar mindegyik köcsög fejére akik akkor beszólogattak akkor meg már ő a rossz fiú és mennek zsinórban a háta mögött a témák vele kapcsolatban.
2016. jún. 13. 23:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Maga az élet sem igazságos, mert durván hangzik, de az egész egy nagy túlélés, csak szolidabb formában, mint mondjuk az állatvilágban. Persze van kivétel mondjuk Szíria, a riói favellák, afrikai kereszténygyilkosságok stb. Szóval első körben örülj annak, hogy nem ölnek meg azért, mert fehér vagy "csupán" annyi problémád lehet, hogy csúnya emberként sosem lesz szép barátnőd. Előnytelen külsővel egyébként borzasztó nehéz szintet lépni, mert nemhogy a csajozásban, de a munkavállalásban is óriási jelentőséggel bír a külső. Állásinterjún is az azonos képzettségű jelentkező közül azokat fogják felvenni, akik szimpatikusabbak és szebbek. Ezért van az, hogy bankokban, vendéglátó helyeken vagy multi cégek közép és felső vezetésében is inkább csak jóképű, magas pasikat vagy csinos, dekoratív nőket látsz. Nem véletlen. A csúnya pasik és molett lányok meg csupán olyan területeken tudnak érvényesülni, ahol vagy irreleváns a megjelenés vagy pedig hiányszakmáról van szó (programozók, gyári melósok, egészségügyi dolgozók stb.).
2016. jún. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!