Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan sértődtem meg ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődtem meg ezen?

Figyelt kérdés

Sokszor mondja, hogy hisztis vagyok. És makacs. Ezeket mindig felemlegetí. Ma délután olvastam neki egy posztot facebookon, amiben az volt, hogy valami fekete furgonokkal rabolnak el fiatal lányokat. Neki meg erre az volt a reakciója, hogy ő nem aggódik, ha engem el is rabolnak, biztos, hogy 10 perc múlva vissza is hoznak.... Aztán mikor látta, hogy megsértődtem ezen, mondta, hogy csak viccelt, és próbált megölelni meg megpuszilni, de én meg elhúzódtam. És akkor mondta, hogy na, erről beszélt....

Hát de most más nem sértődött volna meg ezen??


2016. márc. 19. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez tipikusan egy poénos beszólás volt.Ha valaki ilyesmit komolyan mond a barátnőjének az nagyon bunkó ember.
2016. márc. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 VirágésBence ***** válasza:
Legyél lazább, csak viccből mondta, nem kell ezen megsértődni. Egyébként a posztról annyit, hogy régebben volt nagyon felkapott, elvileg miskolci volt a furgon, amiről kiderült, hogy egy házaspáré és semmi nincs benne, aztán a rendőrség elkezdett nyomozni és kiderült, hogy csak egy unatkozó kreatív ember agyszüleménye.
2016. márc. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És még egy kérdést is kiírtál. Igaza van a barátodnak. :D
2016. márc. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ezen nem tudnék besértödni. Röhögnék vele.

N24

2016. márc. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanezt nekem is mondták már.Meg olyat,hogy még az elrablók fizetnének,hogy hozzon haza.
2016. márc. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez a sztori úgy zajlott volna, hogy felolvasom barátomnak a hírt, és hozzáteszem, hogy engem 10 perc után visszahoznának. Ha meg mégse, akkor azért már jutalom illeti az elrablókat.

És mindketten jót röhögtünk volna.


Igen, te vagy túlontúl hisztis és sértődékeny...

2016. márc. 20. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nos visszahoztak azóta? :D
2017. ápr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!