Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiuk! , mindenki buszke arra...

Fiuk! , mindenki buszke arra hogy fiunak szuletett? Akarna valaki lany lenni?

Figyelt kérdés
2016. jún. 14. 15:44
 1/10 Inessential ***** válasza:
100%
Hiszen mennyi pasi adja ki magát itt lánynak
2016. jún. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja legyszi es indoklast is kerek hogy miert buszke
2016. jún. 14. 15:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én örülök annak, hogy fiú lettem. Nem büszkeség kérdésre.

Aki lány akar lenni arra van külön megnevezés.

2016. jún. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem akar menstruálni.
2016. jún. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Én speciel simán lennék lány. Ugyanazokért a dolgokért több elismerést kapnak, és a mai világban sokkal több lehetőségük is van. Ha egy lány fiús dolgokat csinál az menő, de ha egy fiú lányos elfoglaltságot vagy hobbit talál az rögtön gáz meg bu zis. (mondjuk szerintem is az)

Vegyük a sportokat. Ha egy lány küzdő sportol az eszméletlen menő, ezzel ellentétben ha egy fiú balettozik az tiszta gáz.

öltözködésben is sokkal több lehetőségük van. Egy másik hasonló kérdéshez már írtam. Rengeteg elképesztő öltözék közül választhatnak különböző stílusú és mintájú ruhákat és kiegészítőket, míg nekünk maradt a póló és a nadrág. Rengeteg királyul kinéző dolgot csak nőiben gyártanak. És ha egy csajnak megtetszik egy férfi póló akkor mivan? Sima póló, jól néz ki rajta és boldogan hordja. El tudod képzelni fordított esetben?

Csajok hajukat is úgy hordhatják ahogy szeretnék. Ha szétáll akkor olyan stílusú, nem gáz. Szintén ha hosszú az is jó ha rövid az is. Én meg ha megnövesztem a hajam hobónak néznek az emberek hiába van jól tartva.

Ezt szintén írtam már egy korábbi kérdéshez, de nekem nagyon bejön a kék hajszín. Nagyon tetszik, és egy álmom hogy kék hajam legyen. De legyünk őszinték, míg csajoknak nagyon jól áll addig a srácoknak rohadtul nem (látom én is hogy tiszta gáz).

Sokan mondják hogy a lányoknak párkapcsolat terén könnyebb. Én ezt speciel nem látom. Annak könnyebb aki jobban néz ki, sőt a lányoknak szerintem nehezebb mert bennük kicsit bennük van a társadalmi elvárás efelé hogy ő akkor "jó" ha jó párkapcsolatban él.

2016. jún. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolso valaszolo NAGYON KOSZI pont erre a valaszra es ilyen reszletes elmagyarazra vartam amugy a lanyoknak szerintem azert konyebb a fiut szerezni mert van puncijuk es eddig ugy kattam h lanyok mindig konyeben szereznek pasit mint fiuk lanyt meg a nem is olyan jol kinezo lanyok is meg sok orgazmust eltudnak erni a ferfiak meg nem ezt nagyon banom ez azert nagyon igassagtalan meg csomo noi szexjatek van es nem tudom csak enis TALAN lennek lany menstruacio nelkul
2016. jún. 15. 09:54
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:
55%
Nah, lányként két teljes napot nem bírnátok ki, fiúkák :D Ha azt hiszitek fehér hetero pasiként sz-r az élet, akkor próbáljatok meg mondjuk fekete nőként élni ugyanebben a társadalomban. sok sikert :D
2016. jún. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%

Akárminek születtem volna, nem lennék rá büszke. Egy adott dolog, ami nem tesz különlegessé és nem tettem érte, szóval nem érzem, hogy büszkének kéne lennem az adott nememre. Férfinak születtem és ennyi. Akkor is ez lenne, ha nőnek születek.

Viszont inkább lennék a mai társadalomban nő. Srácként kis kortól fogva jönnek az elvárások, nyújtani kell a megfelelő teljesítményt. Férfiasodni kell, tartania magát az embernek minden helyzetben.

Nőként sokkal könnyebb. Aki szép, már ovitól kezdve kapja a pozitív megerősítést és könnyebben kap meg dolgokat. Ha esetleg oviban-iskolában csúfolják, mert nem szép, később könnyebben talál befogadó közeget. Egyedül a menstruáció az, ami nem tetszene.


Sunshinedoll miért ne bírnánk ki? Fekete nőként egzotikumnak számítanék és ennyi. Mi lenne benne a nagy nehézség? :D

2016. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Na a 7-es tuti PC....
2016. jún. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
Én egyáltalán nem vagyok rá büszke, hogy fiúnak születtem, mert azok a tulajdonságok, amelyek a férfiasságot határozzák meg, nálam kivétel nélkül mind átlagon aluliak (170 centi, 56 kiló, 15 cm-es vékony, görbe pénisz) és így borzasztó rosszul érzem magamat idestova 26 éve. Sosem volt még barátnőm, tehát kvázi csak papíron számítok férfinak. Átoperáltatni természetesen nem akarnám magamat, mert a nőkhöz vonzódok, de ugyanezzel a testalkattal inkább nő lennék, ha újraszületnék.
2016. jún. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!