Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mér mondja (sok vallásos...

Mér mondja (sok vallásos ember) azt a leszbi/meleg/transz/biszex emberekre hogy "betegek"?

Figyelt kérdés

2016. jún. 20. 18:20
1 2 3 4
 21/37 Blade Bone ***** válasza:
28%

Na, azért faszán megmagyaráztátok, hogy a buuzik milyen normális emberek... Ennyi erővel kúrhatnánk állatokkal is, onnan sem származhat szaporulat, dee ha szerelmesek vagyunk mindent lehet, még a rokonainnkal is fajtalonkodni, elvégre csinálták régen is... Hát meg lett mindennek az eredménye azt gondolom, nem csoda, hogy egyeseknek, köztük nekem is a gyomrom fordul ki az ilyen homokos és más egyéb, hibás beállítású emberkéktől. Egyébként meg, ha már betegség, azt szokták mondani, hogyha valami az emberben nem "rendeltetésszerűen" működik, például a férfi férfival/stb-vel létesít szexuális kapcsolatot, akkor egyértelműen betegnek nevezhetjük, mivel a párosodási hajlamai nem a nőstény egyedek felé terelik, hanem egy azonos adottságú ember felé. És mivel ezek a hajlamok nem hasraütéssel váltogathatók, így nyilvánvaló, hogy valami belső ok áll a háttérben. Nincs mit szépíteni ezen, aki elfogadja, elfogadja, aki nem, nem.


Amúgy meg, lehet nem kényszerítenek senkit a homokosok arra, hogy olyanná váljanak, mint ők, de épp elég az, amit tesznek! Toboroznak, lázadnak, egyre nő a létszámuk ami már ha tetszik, ha nem, kihat a hétköznapi normális emberre is, mert lásd az öltözékeket, stb-t. Aztán gondoljatok bele abba, mi történik, ha az okos enged... Mint pl egy kapcsolatban, ha eltűröd néhányszor a párodnak, hogy megcsaljon, vagy megüssön, mindig megfogja tenni... Ugyanez lesz ebből is, de, mint ahogy már történtek is hasonló események a történelem folyamán, valószínűsíthetően majd a közeljövőben is be fog telni az a bizonyos pohár, és majd ismételten kezdetét fogja venni egy újabb, de már modernkori népírtás.

2016. jún. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
56%

toboroznak azt mondja toboroznak xD hát ez halála :D

ekkora baromságot most hallottam utoljára..komolyan mondom annyi hülye ember van, amit leírtál annak a 99 százaléka egy rohadt nagy baromság ezt úgy elárulnám neked..

2016. jún. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim válasza:
100%

Azért oda-vissza provokálni sem kell. Teljesen félreértett minket. Pontosan arról beszéltünk, hogy bár nekünk nem tetszik, hogy nem fogadnak el, attól még ez is egy vélemény, számára az a normális, hogy mi nemnormálisak vagyunk. De ettől ez még nem válik betegséggé.

Illetve, amint fölkerül a WHO honlapjára a betegségek nemzetközi osztályozásának listájára a homoszexualitás, na akkor elkezdhetünk beszélgetni arról, hogy ez miért is betegség, addig viszont nem az.

Ugyanakkor, jöhetnék a sablonos dumákkal, hogy már az ókorban is..., meg, hogy a homoszexuálisok száma a társadalomban mindig is ugyanannyi volt, maximum most többen merik felvállalni. Vagy, hogy senkit nem toborozunk sehova, épeszű ember sose a nehezebb utat választaná/kívánná sorstársának, ha működne a könnyebb, csak a homoszexuálisok esetében a könnyebb (heterónak lenni) nem működik. Az öltözködést pedig inkább a divatcégeknek kéne felhánytorgatni, mert nem a homoszexuálisoktól függ, mellesleg jó nagy a választék, nem hiszem, hogy ne lennének "hiperszuperférfiasbuuzimentes" ruhák forgalomban. Mondjuk akkor már megjegyezném, hogy elég sok szőrös, nagy, izmos, férfias, férfi ruhákat hordó, mély hangú meleg férfi is él a földön. Ja és a homoszexuális nem csak a férfi-férfi, hanem a nő-nő párost is takarja.

2016. jún. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 Blade Bone ***** válasza:
11%

Ilyenre ne hivatkozz, hogy nincs betegségként nyilvántartva, mert soha nem is lesz, annyian vannak és olyan agresszívan harcolják ki a jogaikat, amik meg sem illetik őket, hogy az már egyszerűen pofátlanság a többi emberre nézve... Nem tudom, hol van náluk nehézség? Csak akkor nehéz nekik, ha mutogatni akarják magukat, más egyéb esetben a kutya nem foglalkozik velük. Ruha és öltözködes terén meg, lehet van nagy vákaszték, oké, de akkor is elég csak megnézni pár embert, máris lehet látni az "ő" divatjukat...

Egyébként mi a baromság? Az, hogy ezek az emberek szétrobbantják a társadalmat? Miattuk és a többi bagolyfejű állatt miatt van háború állandóan, mert nem tűrik el maguk mellett a normális embert, ők akarnak uralkodni, diktálni, hogy az legyen jó, amit ők szeretnek, mert a normál embert, ha békében maradnának, nem érdekelné a tevékenységük. Dee nekik mindenük a balhé, nem tudnak élni anélkül, hogy ne szerepeljenek.

2016. jún. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

igen? nem tudunk élni nélküle? érdekes én még sosem voltam prideon, de ezek szerint akkor is közönség előtt vagyok hacsak úgy vagyok :D

nem értem mire jó ez az általánosítás. a prideon is amúgy csak néhány olyan van aki valóban feltűnősködik azzal hogy olyan dolgokat tesz ami a többség számára gusztustalan, ebből viszont nagy ügyet csinálnak és már mindenkit szidalmaznak..tudod a heterók között is vannak olyanok akik feltűnősködnek, de nem láttam hogy mindenki elkezdte volna terjeszteni hogy milyen gusztustalan dolgokat csináltak. van is egy sztorim, amit egyszer már leírtam az oldalon: ülök a központi buszmegálló várótermében, körülöttem minden korosztályból ülnek és állnak emberek, majd arra leszek figyelmes hogy egy csaj és a barátja elkezdenek ruhán keresztül szexelni, mind ezt úgy hogy a pasi az egész terembe szétüvöltötte hogy idézem: "baszunk!" többször is..akkor ez normális? ebből érdekes senki nem csinált ügyet, de ha a melegek közül akárcsak egy pár kézen fogva sétál, akkor az már feltűnősködik..heterók nem csinálnak ilyent? heterók nem csókolóznak az utcán? a heteróknál is és a melegeknél is vannak olyanok akik ténylegesen feltűnősködnek, de az a pár ember nem ad rá okot hogy általánosítsunk..az a pár ember lehet hogy tényleg nem normális, engem nem érdekel, engem az bosszant hogy mások hülyesége miatt mondják hogy igen, te is ilyen vagy! a heteróknál érdekes ilyen nincs!!! hol az igazság?

elnézést ha kicsit érthetetlen lett, de sok volt a gondolat a fejemben amit szóban órákon át tudnék mondani..

2016. jún. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 Oihp válasza:
80%
Nem tudom. Én leszbikus vagyok, és nem értem... Nem lehet betegség, tekintve, hogy nem gyógyítható...
2016. jún. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 Oihp válasza:
83%
Ember, esküszöm, hogy te nem vagy normális... Nem utáljuk a heterokat, semmi bajunk sincs a "normális" emberekkel... Merthogy te normálisnak vallod magad, ugye? Bár ez nem abból áll, hogy hetero vagy...
2016. jún. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
78%

Ez a homofób dolog szerintem alapból a monoteista vallásokkal kezdődött, mivel az ókori kultúrákban teljesen mindennapos volt. Tudom, büntették, de konkrétan nem szúrt szemet senkinek. Nem gyilkolták érte egymást stb.

A normális szó is viszonylagos. Bár nem értem, miért ne lehetne egy meleg mondjuk normális. Világít a sötétben, vagy mi? Ugyan... A legtöbb ilyen homofób, ki sem szúrja, hogyha egy meleggel beszélget. Felveti azt is, hogyha én nőként, egy heteró kapcsolatban, kikötözök az ágyhoz egy férfit, megkorbácsolom, majd megfojtom véletlenül, akkor az mennyivel normálisabb, mintha egy férfi, a párjával szeretkeztik, aki történetesen férfi.

Egyébként betegségnek sem tekinthető, hiszen testileg, szellemileg nem térnek el a többi embertől és a természetben is megfigyelhető a homoszexualitás (lásd: pingvinek).

"Egyébként mi a baromság? Az, hogy ezek az emberek szétrobbantják a társadalmat? Miattuk és a többi bagolyfejű állatt miatt van háború állandóan, mert nem tűrik el maguk mellett a normális embert, ők akarnak uralkodni, diktálni, hogy az legyen jó, amit ők szeretnek, mert a normál embert, ha békében maradnának, nem érdekelné a tevékenységük. Dee nekik mindenük a balhé, nem tudnak élni anélkül, hogy ne szerepeljenek."

Ez elég undorító és ez a beteges hozzáállás. Innen úgy tűnik, hogy te nem tűröd meg magad mellett őket.

A melegeknek nem szereplési vágyuk van, hanem ugyanazokat a jogokat szeretnék, amelyeket egy hetero. Semmi többet. Az ilyen szűklátókörű embereknek kívánom azt, hogy a gyereke egyszer eléálljon és azt mondja, hogy meleg vagyok.

2016. jún. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 Blade Bone ***** válasza:
32%

Olvasd végig a kommenteket, látszik az ő erő fölényük, van aki már egyenesen a heterokat nevezte betegnek, mert ŐK harcolnak a jogaikért... Harcoljanak engem nem érdekel, dee azért az efféle megnyilvánulások eléggé durvák. Megjegyezném mégegyszer a kedvedért kedves idegen, hogy sok esetben több jogot szavaznak nekik, mint egy egy heteronak, szóval nem értem milyen egyenlőséget akarnak ők... A normális ember segítőkész, de neki az nem elég, a segítség láttán felbuzdulnak, és még többet akarnak, ezért vagyunk most itt... ezért fogathatnak már gyermeket is örökbe, ezért házasodhatnak stb. A kutyát nem érdekelné, hogy mit csinálnak, de azaz igazság, hogy ők tesznek arról, hogy érdekeltek legyenek, így toboroznak. Rosszabbak mint az iszlám állam.

És igaz az állatok világában is megfigyelhető ugyanez, dee nekik agyuk, a kutyám pl még egy zsák vetőmagot is meghág, ösztönlények, szóval ezzel inkább ne takarózz ha megkérhetlek. Nekem speciel akkora gondom nincs velük, mint ahogy azt egy kedves ember írta üziben is, hogy mert én meg akarom ölni őt stb. mert nem így van, csak nekem van egy normál beállítottságú szintem belül, amit ha valaki túllép, akkor annak ecsetelem a gondolataimat szépen, vagy ahogy akarja, ez csak tőle függ. Számomra egyébként magától értetődik az, hogy elítélem az erőszakosabb megnyilvánulásokat is, szóval nem csak a homoszexualitással van gondom, hanem úgy ámblokk az igazságtalansággal. És most lehetne mondani, hogy akkor hazig vagyok, mert hogy ők csak szeretik egymást stb, dee nem velük van gond, hanem azokkal akik hajlamosak túlzásokba esni és elnyomni a normális embert. Mert ugyanis ez jóra nem fog vezetni.

2016. jún. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
71%

Figyelj csak, ha mi nem támaszkodhatunk semmire ami egyébként tudományosan bizonyított, akkor te se gyere a bibliáddal, meg az általad kigondolt szövegeddel..

mondj már nekem valamit amiben több jogunk van mint a heteróknak légyszíves.

2016. jún. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!